AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Hvězdy Primy slavily svatého Martina - Novinky ve světě erotiky

Hvězdy Primy slavily svatého Martinazpět

tisk TISK     email POSLAT
Hvězdy Primy slavily svatého Martina
Hvězdy Primy slavily svatého Martina
21.11. 2016
Osobnosti známé z obrazovek Primy se rozhodly dodatečně oslavit svátek svatého Martina. Vyrazily společně do zámeckého vinařství Johann W v Třebívlicích, kde Prima před časem natáčela oblíbený seriál Vinaři II. Místními sklepy, a vlastně celým večerem, je provedl majitel vinařství Jan Dienstl.

Takový nápor známých osobností Třebívlice snad ještě nezažily. Do místního zámeckého vinařství Johann W totiž vyrazily tváře televize Prima.

Seriál Ohnivý kuře zastupovala Eva Čížkovská a Viet Ahn Doan. Oba hned se hned na začátku pustili do koštování vína. Kromě prohlídky vinných sklepů si nenechali ujít návštěvu zdejší kuchyně, aby porovnali, v jakém prostředí vaří jejich skuteční kuchařští kolegové a v jakém oni v kuchyni televizní.

Za TOP STAR magazín dorazila Eva Perkausová a také moderátorka denního TOP STARU Andrea Košťálová. Společnost jim nedělal nikdo jiný než moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který si hodně padl do noty s majitelem vinařství Janem Dienstlem. Byl to právě Roman, který všechny překvapil, když u jednoho z vinných sudů ukázal svoji další, nikým netušenou disciplínu – a vystřihl nefalšovanou operní árii.

Za seriál Přístav pak dorazila seriálová omladina Sandra Černodrinská a Marek Lambora.

Nechyběla ani módní návrhářka Táňa Kovaříková, která s Primou dlouhodobě spolupracuje. Oblékala například Soňu Norisovou v seriálu VIP vraždy. Táňa spolupracuje i s místním vinařstvím, kterým navrhovala šaty pro jejich hostesky.

Víno teklo doslova proudem a slavilo se až dlouho do noci.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Hvězdy Primy slavily svatého MartinaHvězdy Primy slavily svatého MartinaHvězdy Primy slavily svatého MartinaHvězdy Primy slavily svatého Martina
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid