AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

Idol žen dře v posilovně - Novinky ve světě erotiky

Idol žen dře v posilovnězpět

tisk TISK     email POSLAT
Idol žen dře v posilovně
Idol žen dře v posilovně
12.04. 2016
Herec ze seriálu TV Prima Přístav a moderátor pořadu TOP Star Petr Vágner si vyrazil na dovolenou do Thajska. Ale místo aby si užíval volna a povaloval se na pláži, tvrdě dře v tělocvičně.

Původně chtěl jet do Vietnamu, ale cesta mu nevyšla, tak se nakonec vypravil na thajský ostrov Koh Samui. A rozhodl se zapracovat na své fyzičce. »Pobyt tady jsem pojal jako takovou tréninkovou dovču. Dvakrát denně trénuju po dvou hodinách Muay Thay, sparingy s místními Thajci, ale jsou tady i závodníci z jiných zemí: z Holandska, Ruska, Francie…je to docela maso. Když mi zbyde síla, tak se vypravím k moři. Za pět dní jsem u něj byl ale jen jednou,« popisuje své dny v Thajsku Petr.

Herec a moderátor svůj zdejší pobyt pojal nejen sportovně, ale také degustačně. »Vyrazil jsem na malou degustační ochutnávku po místních trzích. Slané larvy jsou docela fajn, když přežijete to křupnutí. Chutnají jako buráky. Jdou tady docela na odbyt, tak jsem je taky zkusil. Ani s cvrčky jsem neměl problém, ale šváby jsem už vážně nedal,« líčí Petr Vágner.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Idol žen dře v posilovněIdol žen dře v posilovněIdol žen dře v posilovněIdol žen dře v posilovněIdol žen dře v posilovněIdol žen dře v posilovně
Diskuze k článku  Idol žen dře v posilovně
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid