AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

Iva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendář - Novinky ve světě erotiky

Iva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářzpět

tisk TISK     email POSLAT
Iva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendář
Iva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendář
23.11. 2015
Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková nafotila před pár týdny luxusní kalendář pro rok 2016, kde vypadá velmi svůdně a sexy. V sobotu 21. listopadu večer jej slavnostně poslala do světa. Před tím však soubor třinácti fotografií, které vznikly pro společnost Vivenso zabývající se špičkovými vysavači na bázi voda-vzduch, pokřtila.

Velkým překvapením pro všechny bylo, když si Iva přizvala kmotra kalendáře. Nebyla to paradoxně žádná z mediálně známých celebrit.

»Rozhodla jsem se, že o tuto roli požádám člověka mě nejbližšího, toho, který mi už 13 let ukazuje, co je to bezmezná láska, otce našich dětí,« pronesla do mikrofonu Iva a přizvala svého životního partnera Jiřího Jiraska, který sám do poslední chvíle netušil, že právě on bude tím, kdo bude kalendář s fotkami své partnerky křtít. Role se ujal s velkou elegancí.

Na slavnostní křest do pražského klubu SOHO dorazilo kromě Ivy Kubelkové také několik jejích přátel a kolegů z branže, mimo jiné modelka Simona Krainová, Česká miss Nikol Švantnerová s partnerem, moderátorka Lucie Šilhánová, Roman Ondráček z Pokondrů, módní návrhářka Kateřina Geislerová, moderátorka a bývalá televizní hlasatelka Stáňa Lekešová, zpěvák Jaro Smejkal a řada dalších

Na pódiu pak nechyběl ani fotograf Matúš Toth, který je autorem nádherných a velmi sexy fotografií.

»Focení kalendáře probíhalo v pohodě, ve velmi přátelské a vtipné atmosféře a musím říct, že mě to velmi bavilo. Iva byla naprosto skvělá a energičnost z ní přímo sálala. Jsem za tu spolupráci velmi rád,« přiznal známý fotograf, díky němuž vznikly naprosto luxusní fotky.

Všechny fotografie působí nadčasově a energicky, stejně jako vysavač, s nímž je Iva také vyfocená a funguje na principu energie voda-vzduch. To jsou mimochodem dva základní živly ze čtyř na naší planetě. Živelná u focení byla i sama Iva.

»Bylo to velmi akční. Chvilku v bazénku s vodou, pak mi pro změnu z velkého větráku foukal vítr do vlasů, aby to na fotografiích vypadalo dobře. Musím říct, že se to hodně podařilo. Kalendář je laděný do přitažlivé polohy, ale všichni, co mě znají, znají mé hranice. I já je znám a za určitou hranici bych nikdy nešla. Takhle mi to vyhovuje,« pochvalovala si Iva Kubelková, kterou diváci mohou například stále vídat v roli doktorky Dvořákové v seriálu Cesty domů.

Fotokalendář pro rok 2016 s Ivou Kubelkovou si zájemci budou moci během několika dní zakoupit například jako netradiční vánoční dárek na e-shopu www.promujdomov.cz.

Foto: Vivenso/Matúš Toth a Vivenso
Obrázky ke článku
Iva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářIva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářIva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářIva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářIva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendářIva Kubelková pokřtila svůj sexy kalendář
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid