AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Iva Pazderková si to užije u Krause - Novinky ve světě erotiky

Iva Pazderková si to užije u Krausezpět

tisk TISK     email POSLAT
Iva Pazderková si to užije u Krause
Iva Pazderková si to užije u Krause
10.06. 2017
Herečka Iva Pazderková, varhaník Ondřej Pivec a youtubeři Danny, Andy a Kiril známí jako TVTwixx se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. června ve 21.35 na Primě.

Iva Pazderková – herečka, moderátorka a zpěvačka nedávno vydala svou druhou desku. Ladění alba ovšem překvapí jen toho, kdo zná Ivu z televizních estrád nebo jako stand-up komediantku v její neodolatelné roli Blbé blondýny. Ale už třeba návštěvníci Divadla Na Fidlovačce tuší, že je schopna ztělesnit i charakterní postavu a posluchači jejího hudebního debutu zase vědí, že její písničky, ke kterým si píše hudbu i texty, rozhodně nejsou žádná řachanda. Sama mluví o tom, že její hudební činnost je pro ni ze všech složek veřejného působení tím nejintimnějším, nejosobnějším. Diváci ji mohou vidět hrát v pražském divadle Na Fidlovačce, které je její domovskou scénou. Účinkuje zde v inscenacích Hotel mezi dvěma světy, Babička, Tři holky jako květ a dalších. Spolupracuje také s divadlem Komedie a s Hudebním divadlem Karlín. Před časem na vlastní kůži pocítila, jak negativní vliv na psychiku mohou mít sociální sítě, a před nepříjemnými a osobními útoky kritiků se rozhodla jednou provždy radikálně odstřihnout – odhlásila si účet. »Já nemám povinnost mít práh únosnosti jinde než kdokoli jiný,« vzkázala naposledy.

Ondřej Pivec – český varhaník a skladatel, který prorazil na mezinárodní scéně, žije a pracuje v New Yorku a je čerstvý nositel ceny Grammy. Postupně se propracoval na americkou scénu RNB, soulu, popu a gospelu. Hraje téměř výlučně na nestandardní nástroj – Hammondovy varhany. V současné době působí mimo jiné v kapelách zpěváka Gregoryho Portera a hráče na foukací harmoniku Gregoira Mareta a je zkušeným koncertním i studiovým hráčem, aranžérem a producentem. Za sebou má vlastní alba Overseason (2008), It´s About Time (2010) a The Green Card Album (2013). Na české scéně je znám především s jazzovou formací Ondřej Pivec Organic Quartet, která získala ceny Anděl za album roku 2006 i roku 2010 v kategorii jazz a blues. Kapela složená z virtuózních hudebníků se před pár měsíci opět sešla a výsledkem je nové album Terms and Conditions Apply, které nyní vyšlo. Album bylo poprvé natočeno zcela analogově a bez zapojení počítačů, digitálních efektů a editace. Natáčení alba si po letech užili i členové kapely: »Rozumíme si snad ještě víc než před lety a hudebně nám to funguje stále velmi dobře. Práce ve studiu se nesla v duchu naprosté pohody, avšak plného soustředění,« říká Ondřej.

Danny, Andy a Kiril – youtubeři, kteří jsou známí jako TVTwixx, se řadí mezi nejvlivnější české youtubové kanály. Jejich obsah pravidelně odebírá téměř půl miliónu lidí. Všechna jejich videa dohromady čítají necelých 112 miliónů zhlédnutí. Bratři Danny a Andy a jejich kamarád Kiril mají kvůli svým videím každou chvíli problém s policií, přesto se pouštějí do dalších šíleností. Před pár lety se nechvalně proslavili petardou hozenou do prázdného autobusu, později nechali přejet batoh vlakem. Nedávno se vloupali do smíchovského lihovaru, který už léta chátrá. Ale naposledy předčili veškerá očekávání – vlezli do Krejčířovy vily v Černošicích. Celou akci ve vile Kateřině pochopitelně natočili a umístili na YouTube. Krejčířův dům celý prošli, na squashovém hřišti si zahráli fotbal, vyzkoušeli, zda je funkční záchod, jestli jde otevřít trezor, a probrali se i nábytkem, který ve vile stále je. Video slavilo během několika hodin velký úspěch.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid