AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
followme150x150

Ivana Jirešová prožila adrenalinovou dovolenou - Novinky ve světě erotiky

Ivana Jirešová prožila adrenalinovou dovolenouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ivana Jirešová prožila adrenalinovou dovolenou
Ivana Jirešová prožila adrenalinovou dovolenou
21.09. 2012
Sympatická herečka Ivana Jirešová si během posledních týdnů vytrpěla své. Na vytoužené dovolené v Egyptě jí vyhřezla ploténka a Ivana musela s velkými bolestmi vyhledat lékařskou pomoc. Skončila na kapačkách, a dovolenou si tak moc neužila.
Celou nepříjemnost ale nesla s humorem sobě vlastním. »Když se člověk na něco moc těší, tak to zpravidla špatně dopadne. Ale na druhou stranu musím říct, že tolik adrenalinu jsem na dovolené dlouho nezažila, a díky skvělé lékařské péči v místní nemocnici jsem to přežila,« smála se Jirešová, která nemohla několik dní chodit. Oblíbená seriálová herečka však patří mezi velké sportovní nadšence, a proto hned jak dostala od svého doktora svolení k pravidelnému pohybu, vyrazila do Hradce Králové na trénink, který byl součástí běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny. »Běh patří mezi mé nejoblíbenější sporty. Není nad to, si ráno přivstat a zaběhat si na čerstvém vzduchu,« libovala si Ivana, která se ke sportu vrací po malých krůčcích.
Lékařka jí sice kladla na srdce, aby se nepřetěžovala, ale i tak si nemohla nechat trénink na sobotní závod RunTour ujít. »Kromě toho, že jsem si protáhla tělo, jsem podpořila dětské kardiocentrum nemocnice v Motole.«
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid