AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Iveta Bartošová v ohrožení života! - Novinky ve světě erotiky

Iveta Bartošová v ohrožení života!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Iveta Bartošová v ohrožení života!
Iveta Bartošová v ohrožení života!
18.07. 2012
Zpěvačka Iveta Bartošová se opět ocitla v ohrožení života! K tragédii tentokrát došlo v Říčanech u Prahy. Z jednoho z tamějších domů se ozýval Ivetin křik a zoufalé volání o pomoc. Krev přitom stříkala na všechny strany! Naštěstí však jen umělá... Veškerá dramata, která Iveta prožila v posledních letech, byla procházkou růžovým sadem oproti tomu, co se jí přihodilo jen několik málo kilometrů od bydliště. V nestřeženém okamžiku na ni zaútočil brutální zabiják, jenž má podle všeho na svědomí několik lidských životů! Příznivci interpretky hitů Tři oříšky, Málo mě zná a Léto ovšem nemusejí smutnit, o svůj idol ve skutečnosti nepřišli. Naopak mají důvod k oslavě! Iveta Bartošová se totiž už 2. srpna objeví na plátnech kin po celé republice. Bude hlavní hvězdou detektivního hororu Poslední výkřik, v němž ztělesňuje postavu ředitelky střední školy, kde opakovaně dochází k vraždám. »Iveta se snaží situaci řešit, ale ve finále se sama setká tváří v tvář s vrahem,« řekl režisér Tomáš Kučera, který zpěvačku do filmu obsadil s nadšením, ale zároveň i s obavou, zda před kameru skutečně dorazí.
»Na spolupráci s Ivetou si nemůžu stěžovat. Dodržela všechno, na čem jsme se domluvili. Na natáčení se dostavila včas, text uměla nazpaměť a po celou dobu skvěle spolupracovala. Svoji roli zahrála výborně, všichni jsme byli ve finále příjemně překvapeni,« dodal Kučera, v jehož novém celovečerním filmu se kromě Bartošové objeví také herci Dana Morávková, Miloslav Mejzlík, Petra Horváthová a zpěvák Miro Šmajda.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid