AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Jak budou herci trávit svátek lásky? - Novinky ve světě erotiky

Jak budou herci trávit svátek lásky?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak budou herci trávit svátek lásky?
Jak budou herci trávit svátek lásky?
27.04. 2016
Duben je za námi, i když aprílové střídavé počasí pořád přetrvává. Jak budou herci ze seriálu Ohnivý kuře trávit první květnový den?

Petr Štěpánek

»1. máj mám spojený s Karlem Hynkem Máchou, protože jsme kdysi chodívali na Petřín. Poslední roky většinou v tento den pracuju, takže nemám čas se tam vydat. Ale býval to hezký zvyk. Polibek pod rozkvetlou třešní je krásná tradice a snažím se ji dodržovat. A pokud ne pod třešní, tak pod jakýmkoliv jiným stromem. A tuto tradici nectím jen na první květnový den, ale kdykoliv, takže žiju v prvním máji pořád. Letos se 1. května akorát budu vracet ze zájezdového představení s Divadlem Ungelt. Jsem romantický typ. Romantika se u mě projevuje například tak, že ošklivé věci odhazuju od sebe,« říká Petr Štěpánek, který hraje v seriálu hoteliéra Karla Trébla.

Lucie Polišenská

»Na 1. máje nebudu pracovat, ale jedu na vodácký ples do Poněšic, který bude zároveň maškarní. Jezdím s hereckou partou každý rok na vodu, scházíme se pak ještě právě na tomto plese a také před Vánocemi. Tím, že nejsem z Prahy, procházka po Petříně mi zas až tak moc neříká a to, že je zrovna 1. máj a já bych měla dodržovat nějakou tradici, taky ne. Mám ráda jaro, kvetoucí stromy, ráda se projdu po Praze nebo někde parkem, ale na romantickou procházku vyrazím, když mám chuť, a neřeším, jestli je zrovna 1. máj, nebo není,« říká představitelka svérázné cukrářky Veroniky.

Kristýna Leichtová

»Prvomájovou tradici romantické procházky a pusy pod rozkvetlým stromem, nejlépe třešní, moc nedodržuju. Většinou buď pracuju, nebo mám jiný program. Ale tohle jarní období je moc krásné, mám ráda, když všechno kvete a voní. Miluju například šeříky. Naštěstí nemám žádnou alergii, na rozdíl od spousty mých kolegů a kamarádů. Romantický večer může být různý. Třeba i doma u televize. Nebo na procházce po Praze, protože v tuto dobu bývá ještě pořád světlo, ale není letní vedro, dá už se posedět třeba na Náplavce nad skleničkou vína. To jsou mé představy romantického večera,« říká představitelka Kláry.

David Gránský

»Pokud budu mít volno a nebudu pracovat, 1. máj strávím se svou slečnou. Jsme spolu už sedm let a nijak nedramatizujeme svátky jako je 1. máj nebo svatý Valentýn. Zajdeme si třeba na procházku, na večeři, uvidíme podle situace, náš vztah slavíme celý rok. Samozřejmě že nikdy nezapomenu přinést jí kytku, ale tu nosím průběžně. Tím, že oba dva hodně pracujeme, je pro nás svátek už jen to, když můžeme být celý den spolu. Rádi si zajdeme do kina, ale i na dobrou večeři. Jídlo oba dva milujeme a není nám líto za něco dobrého utratit třeba i víc peněz,« říká David Gránský, který hraje v Ohnivém kuřeti Juniora.

Viet Anh Doan

»Prvomájovou tradici polibku pod rozkvetlým stromem dodržuju. Sice budu v práci, ale doufám, že skončím co nejdřív, abychom mohli vyrazit s přítelkyní Veronikou ven. Ne na Petřín, ale do botanické zahrady, kde to v tuhle dobu krásně kvete. Pak půjdeme na večeři a samozřejmě ode mě dostane pusu, aby neuschla a byla pořád krásná. My jsme spolu rok a loni na 1. máje jsme měli první oficiální rande a já jsem jí dal právě pod rozkvetlou třešní první pusu,« prozradil Viet, který hraje v seriálu majitele večerky Liua.

Foto: FTV Prima
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid