AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy! - Novinky ve světě erotiky

Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!
Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!
20.10. 2011
Být dobrým manželem je těžké. A co teprve tehdy, máte-li za manželku cizinku s jinou kulturou a zvyklostmi? S tímto problémem se nyní potýkají v Jižní Koreji. Stoupá zde totiž nejen počet zahraničních manželek ale také počet nešťastných manželství. Odpovědí na tyto dvě skutečnosti mají být lekce pro Jihokorejce, jak se stát a být mužem ženatým s cizinkou. Povinné lekce!
Jednoduše řečeno, klíčem ke šťastnému multikulturnímu manželství je láska a pochopení, řekla listu The Christian Science Monitor Renalyn Mulatová, dcera filipínské imigrantky, která se provdala za jihokorejského muže. To může vypadat jako naprosto zjevný požadavek pro většinu manželství, ale pro mnoho imigrantek v Jižní Koreji to takhle jednoduše nefunguje.
Jižní Korea se dlouhodobě potýká s demografickým posunem, který nechal mnoho mužů středního věku bez šance najít si manželku v zemi, jež založení rodiny staví vysoko na společenském žebříčku. Jak čím dál tím větší počet Jihokorejek opouští rodné vesnice a městečka, aby se vydaly za kariérou ve velkých městech, poohlíží se také rostoucí počet mužů po manželkách z chudších asijských zemí, jako je Vietnam, Kambodža, Mongolsko nebo Filipíny.
Odhaduje se, že více než 100.000 žen z 1,2 milionu cizinců žijících v Jižní Koreji jsou právě zahraniční manželky. Jenže většinu manželství domlouvají agentury, které vyhledávají manželky pro korejské manžele. Výsledkem pak jsou stovky nešťastných sňatků mezi Korejci středního věku a mladými cizinkami snažícími se uniknout z bídy. Proto nyní Korejci, kteří se budou chtít oženit s cizinkou, budou muset absolvovat kurzy, které je na možná úskalí multikulturního svazku mají připravit.
Obrázky ke článku
Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!Jak být dobrým manželem? Pomohou kurzy!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid