AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Jak chutná Česká Miss 2014? - Novinky ve světě erotiky

Jak chutná Česká Miss 2014?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak chutná Česká Miss 2014?
Jak chutná Česká Miss 2014?
24.05. 2013
Vítězky České Miss 2013 se ve společnosti Bohemia Sekt ve Starém Plzenci proměnily v degustátorky a společně vybraly sekt pro příští ročník jediné soutěže krásy. Hosté finále České Miss 2014 si tedy připijí Bohemia Sekt Prestige Chardonnay.

Oficiální sekt příštího ročníku je zlatavě žluté barvy, má elegantní vůni s bohatým aroma, chuť je šťavnatá a připomíná sušené ovoce. Smyslem návštěvy Bohemia Sektu však nebyl jen výběr sektu pro další ročník. Dívky, které se na mnoha akcích setkávají s šumivým vínem, by mu měly rozumět a vědět víc o tom, jakou historii má a kde a jak vlastně vzniká. K překvapení dívek se historie datuje od roku 1942 a prvním sektem, z jehož lahví se setkaly, je tzv. Black Widow (Černá vdova.

Součástí návštěvy vítězek soutěže krásy byla také praktická zkouška ve výrobní části. Tzv. Degorsage (odkalení) má za úkol odstranit z lahve sektu setřesením kvasinky. V lahvi je značný tlak, a proto dívky, které si tuto techniku chtěly vyzkoušet, obdržely zástěry, které však úplně nedokázaly zabránit tomu, aby se Bohemia Sekt nestal na několik dalších hodin jejich oficiálním parfémem.

»Krásně to voní, vůbec mi to nevadí, sice mám mokrý celý rukáv, ale stálo za ten zážitek,« komentovala svůj pokus o ruční odkalení lahve sektu Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, které odstřelení kvasinek z láhve nevyšlo úplně podle představ, to viděla takto: »Co tomu řeknou doma na Moravě? Jsem já to ale nemehlo...« Nicméně my víme, že Lucka příští týden maturuje, a tak i celková nervozita vykonala své...

Česká Miss Earth Monika Leová přistoupila k úkolu s humorem a udělala si legraci i z ochranného štítu na obličej. Degorsage zvládla na jedničku: »Mám teď ze sektu nový make up, ale jinak mě to bavilo a klidně bych do toho šla znovu.«

Když si vítězky odzkoušely pracnou tradiční ruční část výroby, za odměnu se podívaly, jak to dnes zvládají stroje, i když lidský faktor hraje ve výrobě lahodného nápoje stále velkou roli.

Ze Starého Plzence se do Prahy všechny tři vítězky vracely s novými zkušenostmi a všechny se shodly: »Už teď se moc těšíme, až vítězkám příštího ročníku připijeme lahodným sektem, který jsme dnes vybraly.«

Foto: Česká Miss/Herminapress
Obrázky ke článku
Jak chutná Česká Miss 2014?Jak chutná Česká Miss 2014?Jak chutná Česká Miss 2014?Jak chutná Česká Miss 2014?Jak chutná Česká Miss 2014?Jak chutná Česká Miss 2014?
Diskuze k článku  Jak chutná Česká Miss 2014?
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid