AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Jak na erekci? Ultrazvukem! - Novinky ve světě erotiky

Jak na erekci? Ultrazvukem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak na erekci? Ultrazvukem!
Jak na erekci? Ultrazvukem!
31.10. 2011
Ultrazvuk je v lékařství velmi důležitá technika. Dokáže zobrazit, co je v nás skryto, a ultrazvukovými signály lze rozbíjet ledvinové kameny. Podle izraelských vědců, je ale tato metoda účinná také v léčbě poruch erekce!
Pokud se totiž ultrazvukové šoky, stejné jako při rozbíjení ledvinových kamenů, pouštějí do penisu, podpoří nárůst nových krevních cév, a tím zkvalitní erekci. Metoda by mohla být vhodná především u mužů, kteří nemohou užívat léky typu Viagra, případně u nich tyto léky neúčinkují. »Mimotělní šoková terapie ultrazvukem výrazně zlepšuje sexuální funkce u mužů,« tvrdí izraelští vědci.
Pokusní jedinci v jejich testovací skupině podstoupili dvanáct šokových terapií během devíti týdnů, měsíc po léčbě začali užívat léky na podporu erekce. Muži začali pozorovat výrazné zlepšení už tři týdny po skončení léčby a osm mužů mělo ihned po léčbě plně funkční a bezproblémovou erekci. Třicet procent mužů se pak dokonale vyléčilo po dvou měsících a nevyžadovalo další léčbu.
Obrázky ke článku
Diskuze k článku  Jak na erekci? Ultrazvukem!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid