AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin! - Novinky ve světě erotiky

Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!
Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!
07.12. 2011
Je až nepochopitelné, co jsou někteří páníčci schopní absolvovat pro své psí miláčky. Na rohu rušné silnice v San Diegu stála plných šest dní při venkovní teplotě 10°C dvacetiletá studentka Arlene Mossa Coronaová. A pouze v bikinách! To vše jen proto, aby našla svou čivavu.
Mladá studentka Kalifornské univerzity v San Diegu, se nedokázala jen tak smířit se ztrátou svého psa. Poté, co obvolala útulky, vylepila plakáty, obešla veškeré sousedy a kontaktovala senzibilku, jí nezbyla jiná možnost, než na své trápení upozornit. Vyhlásila hladovku a pouze v bikinách a s velkým transparentem šest dní trávila na rušné silnici ve čtvrti La Jolla.
Chtěla na nebohou čivavu upozornit za každou cenu. Zvolila proto modrobílé bikiny a červené lodičky. Barvy americké vlajky ale lákaly kolemjedoucí řidiče spíše k sexuálním návrhům a narážkám, než k pomoci s nalezením psa.
Celý příběh ale nakonec dopadl dobře. Dívka se ubránila chlípným nabídkám a ještě minulý čtvrtek se shledala se svou čivavou, kterou neviděla od 16. listopadu. Ztracenou Chispitu objevila Arlenina matka v kalifornském zvířecím útulku v přímořském městě Carlsbad.
Obrázky ke článku
Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!Jak najít svého drahouška? Svléknout se do bikin!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid