AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Jak odhodit šediny - Novinky ve světě erotiky

Jak odhodit šedinyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak odhodit šediny
Jak odhodit šediny
29.03. 2013
Stále úspěšnější operní režisér a scénický výtvarník Rocc je puntíčkář nejen v práci, ale také v soukromí. Tedy alespoň o svoji image dbá se vším všudy. Například první šediny dokonale maskuje speciální barvou na vlasy, která je určena mužům.

Přesvědčili jsme se o tom na vlastní oči, když jsme uměleckého šéfa Opery Národního divadla Praha zastihli v pražském Hair Studiu MJ Martina Žifčáka v ulici Karolíny Světlé, kam pravidelně dochází na stříhání a barvení. »Pokaždé se pohodlně usadím a svoje vlasy bez obav svěřím do péče vyhlášeného kadeřníka Martina Žifčáka,« pochválil majitele salonu Rocc, jenž nedávno – v rámci jedinečného projektu Wagner Ostrava 2013, kterým Národní divadlo moravskoslezské připomíná letošní 200. výročí narození slavného skladatele, dirigenta, básníka a filozofa – nově zinscenoval jeho vrcholné dílo Lohengrin.
»Rocc mimo jiné využívá i barvení pro muže pomocí pigmentové pěny, která vlasům dodá požadovaný odstín, kryje první náznaky šedin a součastně je vyživí. Tato služba vyjde zhruba na necelých tisíc korun,« prozradil nám Martin Žifčák, k jehož klientům patří rovněž herec Jiří Krampol, moderátorka a herečka Michaela Dolinová, herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová a zpívající spisovatel Richard Sacher.

Diskuze k článku  Jak odhodit šediny
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid