AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook! - Novinky ve světě erotiky

Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!
Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!
07.12. 2011
Také si rádi berete notebook do křesla, nebo do postele, kde si ho jednoduše položíte do klína? Tak pozor, podle nejnovější studie může surfování po internetu pomocí notebooku s bezdrátovým (WiFi) připojením uživatelům za určitých okolností poškodit spermie!
S tímto zjištěním přišel tým amerických a argentinských vědců. Podle nich blízkost zdroje intenzivního záření ničí anebo přinejmenším poškozuje spermie, čímž klesá mužská plodnost.
A jak na to přišli? Podle jejich výzkumu čtvrtina spermií umístěných v rámci testů poblíž laptopu na zhruba čtyři hodiny přestala jevit známky života, poškozeno bylo DNA dalších asi deseti procent.
Podle studie zveřejněné v odborném časopise Fertility and Sterility za to mohou elektromagnetické vlny vydávané při bezdrátové komunikaci. »Data ukazují, že užívání notebook bezdrátově napojených na internet a umístěných poblíž mužských pohlavních orgánů může zhoršit kvalitu spermatu,« shrnul výsledky výzkumu podle listu The Daily Telegraph šéf vědeckého týmu Conrado Avendano. Další hrozbou pro choulostivé mužské partie je i příliš zahřátý notebook v klíně.
Obrázky ke článku
Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!Jak se nestát impotentem? Pozor na notebook!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid