AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
livechat150x150

Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost... - Novinky ve světě erotiky

Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...
Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...
22.02. 2010

Pohledným dívkám ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm se otevírá šance vstoupit do atraktivního světa modelingu. Další ročník prestižní a respektované modelingové soutěže Elite Model Look startuje v dubnu a květnu, kdy se uskuteční castingy, ze kterých možná vyjde budoucí modelingová superstar. Znalost angličtiny je nutností, zdravé sebevědomí a ctižádost pak bonusem navíc.

Stačí pohled na první stránky prestižních magazínů nebo přehlídková mola v metropolích módy a je jasné, že česká kotlina je na krásky mimořádně úrodná. A zkušení profesionálové z agentury Elite Model Management umí najít ty nejlepší. Linda Vojtová, Petra Němcová či Denisa Dvořáková... to je jen několik nejznámějších jmen objevených díky soutěži Elite Model Look.

Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě, dnes jde o největší a nejprestižnější soutěž svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích a každoročně se do ní přihlásí více než 350 000 začínajících modelek. Finalistkami Elite Model Look byly v minulosti i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Tatjana Patitz, Linda Evangelista, Stephanie Seymour či Gisele Bündchen. Pořádající agentura Elite Model Management se hrdě hlásí k dodržování etického kodexu v modelingovém průmyslu a podporuje dodržování zdravého životního stylu. O dívky je postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Soutěž je koncipována tak, že každá vítězka národního finále se zúčastní finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaným ve vybrané atraktivní destinaci, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite.

V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991. Letošní castingy v dubnu a květnu navštíví obchodní centra po celé České i Slovenské republice. Vítězky postoupí do národního semifinále, které se uskuteční v červnu v Praze a Bratislavě, velkolepé finále je naplánováno na přelom září a října. Zkušenou průvodkyní všemi castingy bude topmodelka Simona Krainová. V porotě zasedne Sáša Jány, ředitel soutěže Elite Model Look pro ČR a SR, Tereza Kuklíková, scoutka Elite Pratur, a Martin Gonda, headbooker Elite Prague.

Jeden z prvních castingů aktuálního ročníku zažije nákupní a zábavní centrum Olympia Brno 30. dubna od 15 hodin. Program slibuje atraktivní podívanou pro přihlížející a nezapomenutelné zážitky pro účastnice. Simona Krainová přímo na místě nafotí profi kolekci v šatech, které sama navrhla, během castingu budou zkušení kadeřníci a vizážisté vybrané dívky líčit a česat a absolvují i malý fototest.

Obrázky ke článku
Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...Jak se stát modelkou? Nutná je angličtina, sebevědomí a ctižádost...
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid