AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Jak si užít ještě více sexu - a přitom se nezranit... - Novinky ve světě erotiky

Jak si užít ještě více sexu - a přitom se nezranit...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak si užít ještě více sexu - a přitom se nezranit...
Jak si užít ještě více sexu - a přitom se nezranit...
18.05. 2016
Sex k životu mužů i žen neodmyslitelně patří. Podle odborníků významně posiluje imunitu, zároveň představuje nejlepší prevenci rakoviny a psychických poruch. Přestože je jeho přínos pro lidské zdraví neoddiskutovatelný, v současnosti neexistuje jednotná definice zdravého sexu. Proto dnes přinášíme několik tipů mapující ten nejlepší a nejzdravější přístup k sexu.

1. Experimentujte – zdravě a bezpečně

Zdravý sex lze obecně pojmout jako ten, který nás baví, uspokojuje a má pozitivní vliv na naše zdraví. Zatímco sexuální život zamilovaných párů je spontánní a plný vzrušení, lidé žijící v dlouhodobém vztahu se o něj musejí starat více. V žádné životní fázi však nesmí podle odborníků v sexu partneři pocítit stereotyp. Proto si lidé v současnosti zpestřují sex různými způsoby, mezi ty nejoblíbenější přitom patří sexuální pomůcky. »Každý druhý Čech dnes používá vibrátor. Další oblíbené pomůcky představují lubrikanty a umělé vagíny,« řekl Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon s tím, že v českých ložnicích se navíc v posledních letech začíná více experimentovat. To dokládá zvýšený nákup pomůcek, jako jsou roubíky, pouta a jiné vybavení ke svazování.

I v sexu je důležité myslet na bezpečnost. Při zkoušení novinek, pokud nejste dost zkušení, se raději vyhněte nebezpečným sexuálním praktikám. Patří sem některé extrémní formy sadismu a masochismu, jako třeba zavěšování na háky, nebo určité formy fetišismu, jako třeba zoofilie, urofilie, koprofilie či myzofilie. Riziko může také představovat cévkování nebo sexuální aktivita anglicky zvaná ass to mouth (ze zadečku do úst). Tato sexuální praktika přináší nebezpečí přenosu pohlavních chorob i dalších infekcí. Podobně působí též bezprostřední změna z análního na vaginální sex. Po takovém sexu mohou ženy trpět na různé vaginální infekce. Důležité je dodržovat hygienu.

2. Pozor na novou epidemii – vztah bez intimity

Konkrétní zdravá frekvence sexu v běžném životě v podstatě neexistuje. Záleží na mnoha faktorech, jako je věk, délka vztahu, hormonální rovnováha, stres a další. Podle odborníků je ideální mít sex každé dva až tři dny. U mužů se tím totiž výrazně podporuje zdravé množství spermií. Pokud máte sex méně než 10 krát za rok, patříte podle odborníků do kategorie »sexuální katastrofa«. Kromě frekvence je ale důležitá rovněž délka sexu. Mít třikrát týdně pětiminutový sex odpovídá jednomu pohlavnímu styku trvajícímu čtvrt hodiny. Ideální délka styku se dle odborníků pohybuje mezi sedmi až třinácti minutami. V současnosti se přitom objevuje stále více párů, které spolu žijí bez sexu. Vztah bez intimity odborníci označují za novou epidemii, která pohlcuje současnou generaci.

3. Trénujte pánevní dno i schopnost dýchat

Zní to možná překvapivě, ale bez správného tréninku se nemůžete v ničem zlepšovat, ani v sexu. Ženy i muži mohou pro posílení svalů pánevního dna praktikovat takzvané Kegelovy cviky. Představte si, jako byste chtěli zadržet močení. Cviky se mají opakovat po několika sériích vícekrát denně a mají dopomoci k silnějším orgasmům při sexu. U mužů i žen je přitom důležité cvičit brániční svaly a svaly pánevního dna. Další nepostradatelnou roli hraje i náš dech a naše schopnost umět se zhluboka nadechnout, kvalitně vydechnout a používat bránici. Pokud mají muži funkční pánevní dno a umí do něj správně dýchat, nemusí ejakulovat několik hodin a mohou dokonce prožít orgasmus bez ejakulace. Vhodným tréninkem pro zdravý sexuální život je v neposlední řadě také masturbace.

4. Při sexu na jednu noc nezapomeňte na ochranu

Pokud právě nemáte stálého partnera a přesto toužíte po pravidelném sexu, nezapomínejte na kvalitní ochranu. Nechráněný styk vám může přinést řadu nepříjemností. U žen to může být nechtěné těhotenství, ale i různé zdravotní problémy, jako je onemocnění virem HIV nebo například kapavkou. Přestože v současné době strach z pohlavních nemocí ve společnosti klesá, AIDS stále představuje smrtelnou hrozbu. V České republice žije celkem 2 649 osob nakažených virem HIV. Jenom v lednu 2016 bylo nově diagnostikováno celkem 29 lidí. V roce 2015 bylo v Česku nakaženo rekordní množství lidí, celkem 266, přičemž počet nakažených v České republice rok od roku stoupá. Pokud nemáte nebo nechcete mít stálého partnera, chraňte se při sexu kvalitními kondomy.

5. Vyhněte se rutině tantrickým sexem

Jedním z nejdůležitějších bodů pro zdravý sexuální život je spokojenost ve vztahu. Společné prožitky s partnerem, stejné záliby a životní cíle napomáhají šťastnému vztahu. Podle odborníků totiž spokojenost a štěstí ve vztahu podporuje fyzickou přitažlivost partnerů. Pokud je pro vás partner nebo partnerka stále atraktivní, váš sexuální život nic nebrzdí. Pozor ale na rutinu v sexu. »V dlouhodobých vztazích je vhodné zapojit při sexu více fantazie. Změna prostředí, sexuálních poloh nebo převleky mohou váš sex opět rozproudit,« radí Adam Durčák ze Sexshopu Růžový slon. K vytržení z rutiny partnerského sexu vám může dopomoci též tantrický sex. Základní metodou je pozvolné dosahování vyvrcholení a jeho vědomé oddalování. Při tantrickém sexu se partneři nejprve vzájemně naladí na svůj dech a snaží se splynout i emočně. Při souloži nemá dojít k ejakulaci, což dle tantrického učení přispívá k intenzivnějším orgasmům.

6. Jezte správné potraviny

Některé potraviny jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Chřest, celer nebo čokoláda povzbudí vaše libido. Zařadit do svého jídelníčku můžete také jahody nebo třeba avokádo. Tyto potraviny podporují krevní oběh, čímž napomáhají k lepší cirkulaci krve a následně rovněž správnému prokrvení. Naopak není vhodné velké množství alkoholu nebo masa. Příliš mnoho alkoholu tlumí sexuální touhu a snižuje citlivost. Jídelníček založený hlavně na mase zase zvyšuje riziko vysokého krevního tlaku a srdečních onemocnění, což jsou choroby, které mohou sexuální život zhoršovat. Před sexem je ideální lehké jídlo, které dodá energii a neuspí vás ihned po odložení vidličky.
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid