AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

Jak si užít svátek lásky? - Novinky ve světě erotiky

Jak si užít svátek lásky?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak si užít svátek lásky?
Jak si užít svátek lásky?
01.05. 2014
První máj je v kalendáři uvedený jako Svátek práce, ale co si budeme povídat, pro většinu lidí je to spíše svátek lásky.

Ano, láska se slaví na první máj. Líbáme se pod sochou Karla Hynka Máchy, autora nezapomenutelné truchlivé básně, vodíme se za ruku Petřínem či jiným parkem kdekoli v republice, a líbáme se pod rozkvetlými stromy.

My pro vás ale máme ještě jeden tip: sex pod rozkvetlou třešní. Začněte romanticky vášnivými polibky, pak polibte partnerku po šíji, hlaďte ji ve vlasech a nezpomeňte poctivě pracovat jazykem. Rukama se jakoby mimochodem dotýkejte po citlivých místech (klín vynechte). Uvidíte, že vaše partnerka bude z té nečekané vášně (dřív jste se líbali pod stromem jen aby se neřeklo) překvapená a rozvášněna.

Samozřejmě si raději vyberte odlehlejší místo, aby bez problémů souhlasila i s tím, co přijde. Pomalu jí nadzviněte sukni, nebo rozepněte kalhotky, opřete o rozkvetlý strom a nežně, přitom však vášnivě, do ní pronikněte. Uvidíte, že to bude nejlepší oslava svátku lásky, jakou jste oba zažili.

A vlastně, jen tak mimochodem, jste ji oslavili i tou »prací«...
Diskuze k článku  Jak si užít svátek lásky?
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid