AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Jak si vybíráme partnery? Vědecká studie... - Novinky ve světě erotiky

Jak si vybíráme partnery? Vědecká studie...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak si vybíráme partnery? Vědecká studie...
Jak si vybíráme partnery? Vědecká studie...
02.07. 2014
Jak si vlastně vybíráme partnery? Budete překvapeni, ale muži si prý své partnerky vybírají podle tvaru tváře. Přitažlivé jsou údajně ženy se srdcovitým obličejem, ale pro manželství a početí dětí dávají muži podle serveru Gentside přednost partnerkám.

Tvar ženské tváře podle této studie určuje i délku vztahu. Muže většinou přitahují ženy s pěknou tvářičkou a širokými lícními kostmi, ale s těmi obvykle prožijí jen krátké dobrodružství, zatímco vážný vztah raději vybudují s ženou méně jemných rysů.

Jsou přitom rysy, vůči nimž jsou muži citlivější: velké hluboké oči, plné rty, jemný nos, malá brada... Tyto charakteristiky jsou zřejmě určující, pokud jde o trvalost a kvalitu vztahu. Anthony Little ze Stirlingské univerzity a Benedict Jones z Glasgowské univerzity ve Velké Británii sledovali několik stovek heterosexuálních mužů a zjistili, že muži posuzují ženy podle tvaru tváře zcela instinktivně.¨
Sledovaným mužům vědci předložili různé fotografie ženských tváří a každého z nich požádali, aby řekl, kterou by si vybral pro přechodný flirt a kterou pro trvalý vztah. U každé tváře byly dvě verze: jedna s jemnými ženskými rysy, druhá s hrubšími, takříkajíc mužskými. Na základě odpovědí vědci dospěli k závěru, že účastníci studie z velké většiny zvolili pro krátkodobý flirt ženu s jemnými rysy.

Zajímavé, že? A jak to máte vy, milí čtenáři...?
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid