AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Jaké jsou trendy v líčení pro jaro a léto? - Novinky ve světě erotiky

Jaké jsou trendy v líčení pro jaro a léto?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jaké jsou trendy v líčení pro jaro a léto?
Jaké jsou trendy v líčení pro jaro a léto?
02.02. 2018
Vítězky České Miss 2017 a 2016 si nenechaly ujít příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži, jak o sebe pečovat co nejlépe a vyvarovat se chyb, které při péči o krásu dělají. Společně tak vyzkoušely ve škole pro profesionální vizážisty Make Up Institute Prague, jak se vyhnout špatným návykům při odličování pleti či líčení.


»Já mám své zvyky v líčení dle mého harmonogramu. Pokud vstanu do dne, kdy mám volno, nelíčím se vůbec. Pokud mě čeká pracovní povinnost, na řadu přijde můj osvědčený basic make-up, který spočívá v tom, že si na odlíčenou a hydratovanou leť nanesu pudr a řasenku,« přiznala své jednoduché taje v líčení Česká Miss 2016 Andrea Bezděková.

Ta se pro letošní rok 2018 stala navíc hlavní tváří největšího kosmetického veletrhu v Čechách, Interbeauty Prague, který se koná dvakrát do roka v pražských Holešovicích.

»Díky této lukrativní kampani, kterou jsem přebrala po Andree Verešové či Renatě Langmannové jsem se o make-up začala i více zajímat,« vysvětlila svou narůstající lásku k líčení Andrea.

Jaké jsou letošní trendy 2018 pro jaro/ léto podle lektorky Barbory Mlezivové z Make Up Institute Prague? »I letos zůstává hitem zdravá a lesklá pleť. Aplikace highlightu, pleť rozzáří. Letošním trendem jsou různé druhy stínů v barvě růžové, aplikované na oči a lícní kosti. Pokud nemáte stín, využijte tvářenku,« uvedla přední česká vizážistka.

Foto: Česká Miss / Make up Institute Prague
Obrázky ke článku
Jaké jsou trendy v líčení pro jaro a léto?
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid