AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Jako bytosti z vyšších sfér... - Novinky ve světě erotiky

Jako bytosti z vyšších sfér...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jako bytosti z vyšších sfér...
Jako bytosti z vyšších sfér...
04.06. 2013
Jako bytosti z vyšších sfér působily vítězky České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Lucie Kovandová, Monika Leová, vítězky České Miss 2012 Tereza Chlebovská a Linda Bartošová a také finalistka letošního ročníku Alena Prešnajderová.

Andělský půvab jim vykouzlila prestižní česká návrhářka Beata Rajská, jejíž kolekci Dolls krásky předvedly. Na akci vystoupila zpěvačka Lenka Nová, která zde představila komorní verzi svého koncertního programu.

A kde se tato hvězdná událost odehrála? V restauraci Bastion se křtil nový sekt značky Bohemia Sekt Prestige Chardonnay. Kmotrou se tomuto lahodnému nápoji, který zraje kvašením v láhvi, nestal nikdo menší než tvář značky Bohemia Sekt, neuvěřitelně půvabná Tereza Maxová. Šťastnou shodou okolností je to sekt, který letošní vítězky vybraly jako oficiální sekt VIP zóny příštího ročníku České Miss. A pokud jste milovníky kvalitních bublinek, nenecháte si tento lahodný mok, který vyniká zlatavě žlutou barvou, ujít. Základní cuvée je sestaveno z moravských vín ročníků 2011 a potěší vás bohaté a výrazné aroma zeleného jablka a citrusových plodů doplňující tóny akátu, smetany a másla. Takže, přátelé České Miss, na zdraví!


Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Jako bytosti z vyšších sfér...Jako bytosti z vyšších sfér...Jako bytosti z vyšších sfér...Jako bytosti z vyšších sfér...Jako bytosti z vyšších sfér...Jako bytosti z vyšších sfér...
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid