AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla... - Novinky ve světě erotiky

Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...
Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...
23.06. 2016
Herečka Alice Bendová by se zřejmě jako ošetřovatelka neuživila. Pacienti mužského pohlaví by ji sice jistě zbožňovali kvůli její sexy postavě, ale se šikovností už to tak slavné není. Když před pár dny poskytovala první pomoc svému psovi, museli nakonec díky jejímu zásahu vyhledat veterináře.

»No ano, já nejsem šikovná a náš pes je hysterka, což je nešťastná kombinace. Snažila jsem se mu vytáhnout klíště, které jsem ale přetrhla vejpůl, takže jsme mazali na veterinu,« popisuje Alice svůj zásah a dodává: »S klíšťaty mám přitom bohaté zkušenosti. Dvě děti, tři psi… a všichni milujeme zahradu, les, parky…«

Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Díky přetrhnutému klíštěti si Alice hbitě opatřila přípravek Klíšťák Ixoderm, s nímž podobná nehoda neznamená riziko. Klíště se totiž jednou kapkou během několika minut zneškodní a už svého nositele nenakazí ani při neobratném odstraňování. Zároveň se také dezinfikuje ranka. A jelikož má Alice na nadcházející prázdniny naplánovaný bohatý program, zásobila se hned několika baleními tohoto přípravku. »Pojedeme na vodu a když to přežiju, tak i pod stan. A tam asi nebude o různou havěť, včetně klíšťat, nouze. Taky se chystáme do Chorvatska, do Rakouska na kola, na české hrady a zámky. Plány máme velké, snad to přežijeme bez úhony…« usmívá se Alice.

Foto: Klíšťák Ixoderm
Obrázky ke článku
Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...Jako zdravotní sestra by Alice Bendová neuspěla...
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid