AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Jana Doleželová se bojí jehel - Novinky ve světě erotiky

Jana Doleželová se bojí jehelzpět

tisk TISK     email POSLAT
Jana Doleželová se bojí jehel
Jana Doleželová se bojí jehel
24.03. 2013
I tak krásná žena, jakou je Jana Doleželová, se nechává občas ráda hýčkat. Aby ne. Teď, kdy se po delší době začnou opět nosit krátké šaty, trika s výstřihy a ženy začnou pomalu odhalovat své křivky, je nepsanou povinností každé z nich o sebe začít více pečovat a vrátit tělu po zimě vitalitu a krásu. Ovšem takové pečování musí být pro ženu radostí, ne utrpením!

Jana Doleželová jako lékárnice ví, jak o sebe nejlépe pečovat zvláště přírodní cestou. I tak se ale rozhodla přírodě trochu pomoci. Během jednoho dopoledne stráveného na klinice estetické medicíny Petra Clinic připravila své tělo na příchod již nezastavitelně se blížícího jara. Svou pokožku si nechala od Petry Řehořkové, majitelky kliniky, omladit mikrojehličkovou radiofrekvencí a dalšími anti-agingovými ošetřeními. Ovšem když uviděla hlavici přístroje plnou pulzujících malých jehliček, s vyšetřením zaváhala. »Ano, bojím se jehel, nemám ráda zbytečnou bolest,« přiznala mladá kráska. Ovšem majitelka salónu Petra Řehořková jí přesvědčila, že procedura je skutečně bezbolestná.

To ale Jana Doleželová netušila, co ji ještě čeká. Pro větší zdraví a objem svých vlasů podstoupila i vlasovou mezoterapii. Při té se aplikuje výživný roztok malou jehličkou přímo do pokožky na hlavě a tím se výrazně podporuje růst vlasů a jejich vitalita. To už byl na tváři Jany vidět opravdový strach. Nakonec ale nelitovala.
Na závěr, aby byly její nohy hebké jako samet, podstoupila ještě permanentní depilaci lýtek, která je bezbolestná a velmi účinná. »Jana má velmi jemnou, hladkou a hebkou pokožku na celém těle. Je vidět, že o sebe pravidelně pečuje,« říká Petra Řehořková.


Diskuze k článku  Jana Doleželová se bojí jehel
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid