AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Janet Jackson preferuje vibrátory před muži - Novinky ve světě erotiky

Janet Jackson preferuje vibrátory před mužizpět

tisk TISK     email POSLAT
Janet Jackson preferuje vibrátory před muži
Janet Jackson preferuje vibrátory před muži
20.01. 2010

Zpěvačka Janet Jackson má na muže zcela vyhraněný názor. Podle ní jsou dobří pro domácí práce, a nikoli pro sexuální uspokojení ženy.

"Muži by byli na světě zcela zbyteční, kdyby se dalo s vibrátory taky sekat trávník," řekla sestra loni zemřelého zpěváka Michaela Jacksona pro německý server fem.com, který zveřejnil postoje známých celebrit k sexuálním radovánkám.

Štítky
celebrity, sexuální, zpěvačka, zpěvák
Obrázky ke článku
Janet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před mužiJanet Jackson preferuje vibrátory před muži
Petřuška
   Jak se pánové stavíte k realistickým vagínám? Třeba s realistickým vzhledem otvůrku (dle nějaké...Celkem příspěvků: 1, poslední: 22.01.2014 20:00
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid