AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání! - Novinky ve světě erotiky

Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!
Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!
07.10. 2014
Každý člověk se rád objímá. Buď z romantiky, jako lék na splín či jako sexuální předehra. Jenže ne vždy je na blízku ten, kdo by nás objal. A tak jedna japonská společnost přišla s křeslem, které je kdykoli ochotné útěšné objetí nabídnout.

»Konejšící křeslo« má podobu textilní panenky či panáčka nadživotní velikosti s přátelsky naladěným obličejem, ale především s dlouhýma rukama, které si uživatel může kolem sebe omotat v měkkém objetí. »Cítíte se v bezpečí. Může ho používat kdokoli, ale je určené především pro starší lidi,« uvedl mluvčí firmy UniCare, která křeslo prodává. Originální kus nábytku stojí 46 000 jenů (asi 9000 korun) a existuje také varianta uzpůsobená pro uživatele na vozíku.

Zhruba čtvrtina japonských obyvatel je nyní starších než 65 let a demografové odhadují, že tento podíl stoupne v následujících desetiletích na 40 procent.

Co dodat? Nemlžeme se ubránit dojmu, že mnohé šikovné ručičky si takové objímací křeslo vyrobí sami doma ze svého oblíbeného křesílka nebo židle ani ne za 500 korun, a možná i méně. Prostě zlaté české ručičky…
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid