AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání! - Novinky ve světě erotiky

Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!
Japonci vymysleli křeslo, které nabízí objímání!
07.10. 2014
Každý člověk se rád objímá. Buď z romantiky, jako lék na splín či jako sexuální předehra. Jenže ne vždy je na blízku ten, kdo by nás objal. A tak jedna japonská společnost přišla s křeslem, které je kdykoli ochotné útěšné objetí nabídnout.

»Konejšící křeslo« má podobu textilní panenky či panáčka nadživotní velikosti s přátelsky naladěným obličejem, ale především s dlouhýma rukama, které si uživatel může kolem sebe omotat v měkkém objetí. »Cítíte se v bezpečí. Může ho používat kdokoli, ale je určené především pro starší lidi,« uvedl mluvčí firmy UniCare, která křeslo prodává. Originální kus nábytku stojí 46 000 jenů (asi 9000 korun) a existuje také varianta uzpůsobená pro uživatele na vozíku.

Zhruba čtvrtina japonských obyvatel je nyní starších než 65 let a demografové odhadují, že tento podíl stoupne v následujících desetiletích na 40 procent.

Co dodat? Nemlžeme se ubránit dojmu, že mnohé šikovné ručičky si takové objímací křeslo vyrobí sami doma ze svého oblíbeného křesílka nebo židle ani ne za 500 korun, a možná i méně. Prostě zlaté české ručičky…
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid