AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy... - Novinky ve světě erotiky

Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...
Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...
23.09. 2015
Že žádný hendikep není tak silný, aby se za něj člověk musel stydět a nemohl si plnit sny, dokazuje příklad mladé Američanky Kanye Sesserové.

Třiadvacetiletá dívka nafotila odvážné modelingové fotografie, a to i přesto, že nemá žádné nohy. Bez dolních končetin se už narodila, přesto se nespokojila jen s invalidním vozíkem a vyměnila jej za skateboard nebo surfing. Její heslo je »žádné nohy, žádné limity« a opravdu vyjadřuje její osobnost i nezdolnou touhu žít naplno.

Fotí ve spodním prádle i v plavkách - a musíte uznat, že jí to sluší, ačkoli je bez nohou. »Je to pro mě zábava a ukazuji lidem svůj příběh - jsem jiná a to je sexy,« řekla sebevědomě.
Obrázky ke článku
Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...Je sexy ve spodním prádle. Přestože modelka nemá nohy...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid