AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Je to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnes - Novinky ve světě erotiky

Je to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dneszpět

tisk TISK     email POSLAT
Je to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnes
Je to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnes
20.03. 2013
V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín uskuteční již devátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2013. Deset nejkrásnějších dívek České republiky se bude ucházet o korunku královny krásy. O tom, která zvítězí a získá i titul Česká Miss 2013, rozhodnou sami diváci pomocí sms hlasování.

To bude poprvé v historii soutěže odstartováno již před přímým přenosem, a to už dnes v pořadu TOP STAR Magazín na Prima Family a ukončí jej až průvodce finálového galavečera Libor Bouček.

Slavnostní finálový galavečer bude plný hvězd a atraktivních hostů. Program otevře zpěvák a tanečník Jiří Korn premiérou připravenou speciálně pro finále České Miss 2013. A bude to právě tento výjimečný večer, kdy na jednom
pódiu přivítáme hned dva České slavíky – Karla Gotta a Tomáše Kluse.

Těšit se můžeme i na muzikálové číslo z představení Jesus Christ Superstar, ve kterém exceluje Ondřej Brzobohatý a Ansámbl Hudebního divadla Karlín. Eleganci a glanc promenády ve večerních šatech umocní svým vystoupením Petr Matěják, talentovaný houslista a stipendista Nadace Zdeňka Bakaly.

Ve finále soutěže krásy nemůže chybět klasická disciplína jakou je promenáda v plavkách, diváci ale uvidí dívky i v netradičních soutěžních medailoncích, které byly natočeny během soustředění na Filipínách, kde si vyzkoušely všední život Filipínců. Finalistky čeká také mnohými obávaný rozhovor s porotou, na společné taneční číslo se naopak všechny těší. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude promenáda v luxusních večerních šatech Blumarine.

Galavečer vyvrcholí korunovací České Miss 2013. Tohoto důležitého úkolu se zhostí hvězda světového filmu Ornella Muti, která se stane předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále můžeme těšit na ředitelku soutěže Michaelu Maláčovou, herce Miroslava Donutila, zpěvačku Marii Rottrovou, herce Martina Krause a další.

O České Miss 2013 rozhodnou diváci pomocí sms zpráv. Českou Miss World 2013 pak zvolí odborná porota. O dívce, která získá titul Blesk Česká Miss Earth 2013 rozhodnou čtenáři deníku Blesk a jeho internetové podoby www.blesk.cz
Obrázky ke článku
Je to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnesJe to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnesJe to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnesJe to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnesJe to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnesJe to tu! Česká Miss 2013 startuje. Netradičně již dnes
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid