AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

Jedete k moři? Zkuste sex na pláži! - Novinky ve světě erotiky

Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!
Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!
17.05. 2012
Je to romantický sen každé ženy a touha většiny mužů, kteří mívají rádi erotiku na veřejnosti. Sex na pláži!

Pokud jedete k moři, určitě si neváhejte sex on the beach vyzkoušet, a to rozhodne nejen v podobě oblíbeného alkoholického koktejlu.

Na co nezapomenout? Především si vyberte nějakou osamocenou pláž a hlavně - zjistěte si, jaké jsou zákony příslušné země. Někde jsou za sex na veřejnosti dosti vysoké tresty! Takže proto odlehlé místo, kam pokud možno není vidět. Například skalní útesy na většině řeckých ostrovů taková místa nabízejí beze zbytku...

A další důležitý bod: dávejte pozor na to, aby žena neměla přirození od písku. Totéž se týká i muže, protože pokud by zasunul s nalepenými kousky kamínků, hrozí poranění.

Další věci už závisejí jen na vaší fantazii. Pokud vydržíte dlouho a několik čísel po sobě, pak především nezapomeňte na opalovací krém. Abyste nebyli spálení na těch místech, která normálně neodhalujete, ale teď s logikou věci jsou odhalená...
Obrázky ke článku
Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!Jedete k moři? Zkuste sex na pláži!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid