AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso! - Novinky ve světě erotiky

Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!
Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!
29.09. 2014
Milovníci vědeckofantastických filmů jistě budou »in«. Kdo by si nepamatoval klasiku sci-fi, jakou je Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem. Tříprsé ženy ale existují nejen na Marsu.

V klasice, staré skoro čtvrtstoletí, vystupují mutantky, které vlivem nedostatku kyslíku mají různá postižení, včetně toho, že jim vyrostla tři prsa. Podobně je na tom ale i žena, skutečně žijící na Zemi. Jednadvacetiletá Američanka Jasmine Tridevil má rovněž o jedno prso navíc, ale ne přirozenou cestou. Ujetá dívka si nechala plasticky přidat třetí ňadro. Zákrok tříprsou ženu vyšel na neuvěřitelných v přepočtu 420 tisíc korun.

Lidé prý mohou na jejím hrudníku jen oči nechat, ale rodina se za ni stydí. »Jen tatínek to respektuje, ale máma se mnou nemluví a zakázala to i sestře. Já jsem ale spokojená,« tvrdí Jasmine. A co si myslíte vy? Je to sexy, nebo je to naprostá zvrácenost?
Obrázky ke článku
Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!Jednadvacetiletá dívka si nechala přidělat třetí prso!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid