AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Jen pouhá krása nestačí - Novinky ve světě erotiky

Jen pouhá krása nestačízpět

tisk TISK     email POSLAT
Jen pouhá krása nestačí
Jen pouhá krása nestačí
04.09. 2014
1. Česká Vicemiss 2005 Zuzana Štěpanová prožila rušné léto plné pracovních povinností, díky kterým se však podívala do mnoha evropských měst.

Jednou z příjemných pracovních cest byla návštěva Atén, kam se vypravila na pozvání univerzity New York College (NYC). Zuzana je nejen absolventkou této prestižní školy, ale je úspěšná v několika oblastech, v současnosti pracuje ve významné nadnárodní americké společnosti.

NYC, která konec akademického roku oslavila sérií slavnostních promocí v zemích svého působení, požádala Zuzanu, aby vystoupila na aténské univerzitě s proslovem k promujícím studentům.

»Byla to pro mě velká pocta, velmi si této příležitosti vážím. Byla jsem pozvána nejen jako bývalá studentka s úspěšnou pracovní kariérou, ale také jako Česká Vicemiss. Takto jsem byla představena i moderátorem slavnostního
večera,«
vysvětluje svoji roli na akademické slavnosti česká kráska a dodává »pevně věřím, že mi titul České Miss, tato zkušenost, pozice a status, pomohl již několikrát v životě a toto byla jen další příjemná povinnost, kde jsem mohla reprezentovat nejen naši úspěšnou soutěž, ale také Českou republiku.«

Sympatická blondýnka Zuzana Štěpanovská uspěla již v 1. ročníku soutěže Česká Miss, který představil heslo Nehledáme jen hezkou tvář a stala se jeho živým důkazem.

Foto: Archiv Zuzana Štěpanovská
Diskuze k článku  Jen pouhá krása nestačí
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid