AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Jennifer Lopez má nejhezčí zadek! - Novinky ve světě erotiky

Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!
Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!
27.08. 2010

V některých anketách ji doslova urážejí a tvrdí, že je nejprdelatější herečkou na světě. Ona je však na své pozadí hrdá, pořídila si i speciálního trenéra - a teď se svým zadkem vyhrála i prestižní anketu.

O kom je řeč? O Jennifer Lopezové, která rozhodně nemá zapotřebí nabízet erotické služby pánům, jelikož je žádaná ze všech stran. Sexy herečka teď vyhrála anketu agentury Wenn o nejvíce sexy zadek showbyznysu. Získala dokonce 37 procent ze všech hlasů. Na druhém místě skončila Beyoncé, třetí Kim Kardashian, se čtvrtou pozicí se musí smířit Shakira a pátou pornoherečka Coco.

To páté místo je možná nejzajímavější...

Obrázky ke článku
Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!Jennifer Lopez má nejhezčí zadek!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid