AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Jitka Válková a maturita? Nadšení! - Novinky ve světě erotiky

Jitka Válková a maturita? Nadšení!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jitka Válková a maturita? Nadšení!
Jitka Válková a maturita? Nadšení!
11.06. 2013
Česká Miss 2010 Jitka Válková v Rezidenci primátora v Praze oficiálně a slavnostně převzala maturitní vysvědčení.

»Z vysvědčení jsem nadšená, měla jsem z maturity hroznou trému, ale pak to rychle uteklo. Z profilové části jsem si vybrala biologii a fyziku, protože tyto předměty mě baví a myslím, že se mi budou hodit i nadále,« komentuje zkoušku z dospělosti“ Jitka. Krásná studentka ale míří dál. Přihlášku podala hned na několik vysokých škol – chtěla by studovat syntézu a výrobu léčiv na VŠCHT, přijímačky dělala také na Pedagogickou fakultu UK obor biologie/chemie, uvažuje i o lékařské fakultě. V každém případě se v budoucnu vidí v těchto oborech, protože jejím snem je přírodovědecká fakulta. Miluje zvířata i rostliny, v přírodě je jí nejlépe, takže jí láká i obor zoologie. Ať se Jitka rozhodne jakkoliv, držíme jí ve studiu palce!

Foto: Herminapress a ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Jitka Válková a maturita? Nadšení!Jitka Válková a maturita? Nadšení!Jitka Válková a maturita? Nadšení!Jitka Válková a maturita? Nadšení!Jitka Válková a maturita? Nadšení!Jitka Válková a maturita? Nadšení!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid