AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Jitka Válková je zamilovaná až po uši! - Novinky ve světě erotiky

Jitka Válková je zamilovaná až po uši!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jitka Válková je zamilovaná až po uši!
Jitka Válková je zamilovaná až po uši!
01.07. 2014
Již není žádným tajemstvím, že je Jitka Válková znovu zamilovaná, a to pořádně. Její mladý a krásný přítel Adam Klavík ji dokonce poprvé pozval na velkolepou romantickou večeři, při které si neustále šuškali zamilovaná slovíčka, vyměňovali si láskyplné pohledy, objímali se a smáli. Romantický západ slunce na terase Hotelu U Prince poblíž Staroměstského náměstí úplně vybízel k oslavě speciálního okamžiku.

Jitčin přítel Adam totiž právě úspěšně dokončil studium na Vysoké škole obchodní v Praze, takže z něj opadl veškerý stres z příprav na závěrečnou zkoušku a mohl se naplno věnovat Jitce. A připravil pro ni opravdu krásný večer plný dobrého jídla a pití s výhledem na Hradčany, prostě romantika. »Klidně bych tu byla až do svítání, něco tak romantického jsem neviděla. Jsem teď díky Adamovi velmi šťastná a cítím se mnohem víc v pohodě. Oceňuji to a moc si ho za to vážím,« přiznala Jitka Válková a dlouze se na Adama usmála.

Jitka, která se do nádherného letního dne oblékla do světlých šatů, v nichž vypadala jako nevinná víla, byla až do nedávna radikální vegankou a nejedla nejen maso, ale ani mléko, vajíčka, nebo med. »Díky Adamovi jsem se ve své stravě začala trochu méně omezovat a posunula se na žebříčku o jeden stupínek výš. Takže jsem opět pouze lakto-ovo vegetariánkou a jím i mléčné výrobky,« sdělila neustále se usmívající Jitka.

Občas prý už ale zkouší sníst i rybu, což dokázala, když se s chutí pustila do lahodně vypadající tresky, kterou si objednala. Je pravda, že lahůdkám, které jim všudypřítomný personál Hotelu U Prince nabízel, nešlo odolat, takže se není čemu divit, že i dříve zapřísáhlá veganka odložila své přesvědčení stranou a směle se pustila do jídla.

Aby na ni nemusel Adam pouze koukat jak jí, vyzkoušel poprvé v životě humra, který mu tak chutnal, že ho málem snědl i s klepety. »Až do dneška jsem nikdy humra nejedl a abych se přiznal, bylo mi trochu trapné ptát se, jak ho mám jíst. Ještěže mám u sebe vždycky telefon, který mě dnes opět zachránil a prostřednictvím připojení k internetu mi poradil, jak se do toho mám pustit,« přiznal Adam Klavík.

Pozorovat jakýkoliv vztah, který je zrovna v počátcích, je vždycky nádherné, ale v tomto případě to platí obzvlášť. Jitka i Adam jsou oba mladí, krásní, oba se účastnili soutěže krásy – Jitka České Miss a Adam Muže roku. Díky fotbalu, kterému se Adam profesionálně věnuje, má navíc krásně vypracované celé tělo, takže se má Jitka na co dívat. Navíc se milují, což je patrné na první pohled, tak co více chtít?

Foto: Hotel U Prince
Obrázky ke článku
Jitka Válková je zamilovaná až po uši!Jitka Válková je zamilovaná až po uši!Jitka Válková je zamilovaná až po uši!Jitka Válková je zamilovaná až po uši!Jitka Válková je zamilovaná až po uši!Jitka Válková je zamilovaná až po uši!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid