AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole! - Novinky ve světě erotiky

Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!
Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!
08.03. 2012
Česká Miss 2010 Jitka Válková po studijní pauze nastoupila v září na pražské gymnázium, a i když je modelka maximálně zaneprázdněná pracovními povinnostmi, měla nejlepší pololetní vysvědčení ve třídě. Na pololetním vysvědčení Válkové byly samé jedničky a tři dvojky, a protože ji velmi baví chemie a biologie, moc ráda by jednou studovala na chemicko-technické vysoké škole výrobu léčiv.
»Učím se každý den, někdy i do dvou hodin do noci. Míra to se mnou nemá jednoduché, ale často mě zkouší a nevadí mu to. Vždycky se dozví něco nového. Třeba nedávno jsme spolu probírali francouzskou revoluci a to ho hodně bavilo,« směje se Jitka, která si na nové školní pololetí pořídila atraktivní sešity i barevné školní pomůcky kvalitní švédské značky ORDNING&REDA.
»Na krátký nákup jsme se i s přítelem Mírou na otočku vypravili na Chodov. Mám ráda nejrůznější typy doplňků stejně jako módu. Rozdíl mezi mnou a Mírou je v tom, že já si je vybírám hlavně ke studiu a Míra spíše do kanceláře.«
Zamilovaný pár prozradil, že v nejbližších dnech vyrazí na lyže do Francie. Kromě učení a zábavy se ale sympatická tmavovláska věnuje průběžně i zpěvu a moderování. Začátkem března se například spolu s Markem Vašutem ujala moderování reprezentačního plesu v Obecním domě, a i když měla Jitka trochu trému, nakonec vše dobře dopadlo. »Je to příjemné, že kromě zpěvu dostávám i nabídky na moderování. Premiéra s Markem Vašutem byla naštěstí vydařená, ale samozřejmě, že jsem malou trému měla. V nejbližší době mě čeká také velmi příjemná povinnost, devatenáctého března budu mít v obchodě na Václavském náměstí autogramiádu a jsem strašně ráda, že pozvání stát se hostem autogramiády přijala skvělá zpěvačka Bára Basiková,« uvedla Jitka, jejíž cédéčko je na v současnosti na internetu vyprodané a o fanoušky nemá rozhodně nouzi.
Obrázky ke článku
Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!Jitka Válková: krásná modelka má nejlepší prospěch ve škole!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid