AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Jitka Válková se změnila v drsňačku - Novinky ve světě erotiky

Jitka Válková se změnila v drsňačkuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Jitka Válková se změnila v drsňačku
Jitka Válková se změnila v drsňačku
29.10. 2013
Nádherná Česká Miss 2010 a studentka Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze Jitka Válková má i svou drsnou stránku. Už víc než rok spolupracuje s kapelou Modesty and Pride, která hrají progresive metal! Slyšet je můžete pravidelně jako jedinou předkapelu turné Arakain Trash Club. Jitka teď s kapelou natočila první videoklip a je to pořádný nářez! Supervizor klipu je skvělý český filmový režisér a kameraman F. A. Brabec, režíroval ho Jan Pivoňka a o kamerové záběry se postaral Filip Kaleta.

Videoklip je k písni, kterou složil kytarista Luboš Matys a jmenuje se Inside the trap. Světlo světa by měl spatřit začátkem listopadu a má zachytit kontrasty nejenom ve světě, v životě, ale i v nás samotných. Jitka má s kapelou více společných songů a spolupráce bude určitě pokračovat. I přes velkou zimu během natáčení na zámku, zůstali všichni zdraví a už se těší se na výsledek.

Foto: Arthur Koff/ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Jitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačku
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid