AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Jitka Válková se změnila v drsňačku - Novinky ve světě erotiky

Jitka Válková se změnila v drsňačkuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Jitka Válková se změnila v drsňačku
Jitka Válková se změnila v drsňačku
29.10. 2013
Nádherná Česká Miss 2010 a studentka Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze Jitka Válková má i svou drsnou stránku. Už víc než rok spolupracuje s kapelou Modesty and Pride, která hrají progresive metal! Slyšet je můžete pravidelně jako jedinou předkapelu turné Arakain Trash Club. Jitka teď s kapelou natočila první videoklip a je to pořádný nářez! Supervizor klipu je skvělý český filmový režisér a kameraman F. A. Brabec, režíroval ho Jan Pivoňka a o kamerové záběry se postaral Filip Kaleta.

Videoklip je k písni, kterou složil kytarista Luboš Matys a jmenuje se Inside the trap. Světlo světa by měl spatřit začátkem listopadu a má zachytit kontrasty nejenom ve světě, v životě, ale i v nás samotných. Jitka má s kapelou více společných songů a spolupráce bude určitě pokračovat. I přes velkou zimu během natáčení na zámku, zůstali všichni zdraví a už se těší se na výsledek.

Foto: Arthur Koff/ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Jitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačkuJitka Válková se změnila v drsňačku
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid