AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Jsou sexy - a mají olympijské medaile! - Novinky ve světě erotiky

Jsou sexy - a mají olympijské medaile!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jsou sexy - a mají olympijské medaile!
Jsou sexy - a mají olympijské medaile!
17.02. 2014
Zlatá snowboardistka Eva Samková a stříbrná biatlonistka Gabriela Soukalová se proslavily svým uměním na zimních olympijských hrách v Soči.

Nejsou to však jen vynikající sportovkyně, ale též sexy ženy. Čím okouzlují? Gabriela Soukalová rozzářila svoji sportovní hvězdu v minulé sezoně, kdy i laické fanouškovské publikum žaslo, co je to za krásku s lyžemi a zbraní, o jejíž existenci mnohdy ani neměli tušení. Blondýna s výraznými náušnicemi, která se netají tím, že se líčí i před každým závodem a tréninkem, o svých neskrývaných půvabech tvrdí: »Necítím se dobře jít nenalíčená kamkoliv.« Není divu, že dívka s tváří něžné princezny, už dostala (kromě neustále opakované reklamní příležitosti v TV) i nabídky ze světa modelingu. »Pár jich bylo, ale já se nerada fotím,« prozrazuje Soukalová.

A Samková? To je dračice k pohledání! Má za sebou i sexy focení pro Red Bull, například v plavkách na zlatavém písku na jihu Francie. Milovnice hry na saxofon a koní - jejíž dokonalou postavu ocení i muži, kteří se považují za tzv. horňáky – dokonce zveřejnila žhavé fotografie, jež před časem obletěly bulváry všeho druhu, na svém facebooku a dala vzkaz světu: Ráda provokuji!
Obrázky ke článku
Jsou sexy - a mají olympijské medaile!Jsou sexy - a mají olympijské medaile!Jsou sexy - a mají olympijské medaile!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid