AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Jste plodní? Zkuste domácí test! - Novinky ve světě erotiky

Jste plodní? Zkuste domácí test!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Jste plodní? Zkuste domácí test!
Jste plodní? Zkuste domácí test!
05.03. 2012
Prakticky pro každého muže je téma mužské plodnosti velice choulostivou záležitostí. A ještě choulostivější je pak pro muže nutnost absolvovat vyšetření plodnosti u lékaře, je-li to nutné. To vše ale může skončit. Nyní si mohou muži sami doma otestovat, zda mají dostatek spermií pro to, aby mohli počít dítě.
Je mnoho párů, které nemohou počít potomka. »V naší společnosti se o záležitostech spojených s plodností zajímají ženy, muži jen tak neřeknou, že si zajdou k urologovi na spermiogram,« připomněl zástupce americké firmy, která test mužské plodnosti vyvinula a distribuuje.
Tato neochota pánů podívat se pravdě do očí podle něho vede k tomu, že ve Spojených státech se ročně prodají testy na ženskou plodnost za 440 milionů dolarů (skoro 8,2 miliardy korun). Testy mužské plodnosti dosud chyběly a díru na trhu má nyní zaplnit nový produkt. Test, díky kterému se pánové mohou vyhnout návštěvě u urologa, se zatím prodává prostřednictvím internetu, v kamenných obchodech ve Spojených státech bude k mání v dubnu.
Pokud si jej pánové koupí, postačí pak při domácím testování smíchat své sperma s tekutinou, jež je součástí balení, a pak směs nanést na testovací proužek. Pokud se na něm objeví červená čárka, znamená to, že mají normální počet spermií, tedy 20 milionů a více na jeden mililitr semena. Pokud se neukáže nic, je výsledek testu negativní. Zda muž může oplodnit svoji partnerku, závisí ale i na tom, zda se jeho spermie správně hýbou. To zatím test ale určit nedokáže. Proto bude i tento výrobek jen orientační a skutečný problém pomůže vyřešit pouze specializovaný doktor.
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid