AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Kalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošesté - Novinky ve světě erotiky

Kalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestézpět

tisk TISK     email POSLAT
Kalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošesté
Kalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošesté
07.11. 2014
Návrat ve velkém stylu klasických proměn. To je letošní kalendář PROMĚNY 2015 autorů, fotografa Petra Kurečky a režiséra Marka Škarpy, který vzniká každoročně už šest let na podporu projektů Nadace Archa Chantal v českých zdravotnických zařízeních. Na fotografiích se opět sešly české osobnosti, aby se pod rukama maskérek Adély Bartákové, Jany Dufkové a Veroniky Milé a v kostýmech Kateřiny Kutové proměnily ve skutečné postavy z celého světa a napříč světovou historií.

Kalendář PROMĚNY 2015 byl slavnostně pokřtěn ve čtvrtek 6. listopadu. Křtu se opět ujala Květa Fialová, tradiční kmotra tohoto charitativního projektu. Tento ročník byl výjimečný tím, že pozvání přijala kromě dalších hostů i většina osobností zobrazených v letošním kalendáři. Slavnostního večera se osobně zúčastnili: Karel Dobrý, Boris Hybner, Tereza Kostková, Bolek Polívka, Chantal Poullain, Regina Rázlová, Luba Skořepová, Simona Stašová a Milan Šteindler. Osobnosti, které se v kalendáři neobjevily, ale rovněž si tento všemi očekávaný křest nejatraktivnějšího kalendáře roku nemohly nechat ujít: Radek John, režisérka Jitka Němcová, Anna Polívková s přítelem Michalem Kurtišem, Pavel Sedláček a Šárka Ullrichová.

Pět vybraných zarámovaných podepsaných fotografií a kalendář podepsaný všemi osobnostmi v kalendáři Proměny 2015 poté s mikrofonem dražil Petr Čtvrtníček.
Součástí slavnostního křtu byla opět i charitativní dražba, jejíž celkový výnos spolu s výnosem z prodeje kalendářů opět podpoří projekty Nadace Archa Chantal. Letošní dražba, kterou vedl herec Petr Čtvrtníček, dopadla následovně:

Fotografie Chanatal Poullain, která je v kalendáři PROMĚNY 2015 zobrazena jako Gene Simmons, byla vydražena za 270.000, Kč, Bolek Polívka – Jan Žižka z Trocnova za 215.000,-Kč, Simona Stašová – Margaret Thatcherová vynesla 100.000,-Kč, Michael Kocáb – císař František Josef I. 55.000,-Kč a Tereza Kostková v roli Fridy Kahlo 70.000,-Kč. Originál kalendář se vydražil za 48.000,-Kč.

Dražba velkoformátových originálů fotografických portrétů z kalendáře PROMĚNY 2015 a dražba originálního výtisku kalendáře s podpisy všech protagonistů vynesla letos Nadaci Archa Chantal: 758.000,- korun.

»Před šesti lety jsme za Chantal Poullain přišli s nápadem na projekt kalendáře. Ten úplně první vznikal v improvizovaných podmínkách, fotilo se po bytech a divadlech, měli jsme jen pár kostýmů a všechno jsme museli zvládnout sami dva. Přemluvit herečky a zpěvačky nebylo jednoduché, nikdo nás neznal. To se po prvních Proměnách radikálně změnilo. Dnes naopak slýcháme nenápadné výčitky od lidí, kteří ještě v kalendáři nebyli. Ale i to je součást našeho způsobu tvorby. Opravdu si pečlivě vybíráme, koho oslovit,« prozrazují autoři Petr Kurečka a Marek Škarpa.

A letošní Proměny, ty s letopočtem 2015, jsou opět obsazené na jedničku. Autorům se v ateliéru vystřídala zajímavě namíchaná společnost předních českých hereckých hvězd, jedné zpěvačky a jednoho filmového režiséra. »Nejtěžší je právě výběr osobností, které chceme pro další kalendář. Máme tajný seznam, který neustále měníme a doplňujeme. Navíc většinu Proměn vymýšlíme pro konkrétního člověka. A je opravdu radost, když nám na naše nápady nakonec kývnou lidé, ze kterých chceme aktuální kalendář sestavit,« dodávají autoři.

Kromě zakladatelky Nadace Archa Chantal, herečky Chantal Poullain v roli rockového barda Gena Simmonse z kapely KISS, mezi letošními tvářemi Proměn nechybí Simona Babčáková jako král komiků Vlasta Burian, Karel Dobrý v roli malíře Vincenta van Gogha, Lenka Filipová převtělená v démonického houslového virtuóza Niccólo Paganiniho, Boris Hybner coby nesmrtelná spisovatelka detektivek Agatha Christie, Michael Kocáb jako císař František Josef I., Tereza Kostková změněná v portrét Fridy Kahlo, Bolek Polívka proměněný v Jana Žižku z Trocnova, Regina Rázlová v roli prezidenta Abrahama Lincolna, Luba Skořepová v rockovém přestrojení za Keitha Richardse z Rolling Stones, Simona Stašová jako železná Lady Margaret Thatcherová a Milan Šteindler coby nesmrtelný mistr hrůzy, režisér Alfred Hitchcock.

Proměny ve 12 reálných postav, které každý zná z dávné i nedávné historie, navazují na první dva kalendáře, které pro Nadaci Archa Chantal vznikly. »Tehdy byly všechny fotografie v kalendáři černobílé. Tentokrát jsme každou fotografii upravili zvlášť, přesně podle dobových předobrazů. Portréty tak mapují vývoj portrétu od olejomalby přes barvotisk, první fotografie v různých tónech černobílé, jak šel jejich vývoj. A nechybí ani barevné fotografie těch, kteří žili nebo žijí ve dvacátém a jednadvacátém století. Takže s naším kalendářem budete tak trochu cestovat v čase se známými osobnostmi,« dodávají autoři Petr Kurečka a Marek Škarpa.

Výsledkem půl roku intenzivní práce celého týmu je kalendář, který každoročně přináší užitek zejména nemocným dětem. To, čemu konkrétně kalendář PROMĚNY pomáhá, popisuje ředitelka Nadace Archa Chantal Tereza Valentová: »Nadace realizuje projekty zaměřené na rekonstrukce a humanizaci prostředí dětských oddělení v českých zdravotnických zařízeních. V uplynulém roce to byl například projekt hravé rekonstrukce s tématikou ZOO v Nemocnici Blansko, jehož celková cena byla 827 523 korun nebo vybudování dětského hřiště pro zatopené Zálezlice díky příspěvku Nadace 90.000 korun. Letošní výtěžek z kalendáře pak poputuje na projekt, který připravujeme v Olivově dětské léčebně v Říčanech u Prahy.«

Už v tuto chvíli je možné kalendář objednat na internetových stránkách kalendáře www.kalendarpromeny.cz. Aktuální informace pak nabízí profil facebook.com/kalendar.promeny


© Kalendář Proměny 2015, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka, www.kalendarpromeny.cz
Obrázky ke článku
Kalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestéKalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestéKalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestéKalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestéKalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošestéKalendář PROMĚNY 2015 - nečekané proměny osobností pošesté
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid