AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
hostes_150_150

Kalendáře se sexy ženami a filmovými postavami - Novinky ve světě erotiky

Kalendáře se sexy ženami a filmovými postavamizpět

tisk TISK     email POSLAT
Kalendáře se sexy ženami a filmovými postavami
Kalendáře se sexy ženami a filmovými postavami
29.10. 2015
Společnost Le & Co (www.le-co.cz) je tuzemskou jedničkou ve sféře uzenin. Nabízí šunky nejvyšší jakosti a další výrobky vynikajících kvalit, vhodné pro celou rodinu. Zároveň každý rok pouští do světa originální kalendář, který má i svoji charitativní složku. Hlavním tématem jsou slavné filmy.

Tradice začala v roce 2013, pro nějž nafotili snímky Zdeněk Srstka, Alice Bendová, Romana Jákl Vítová a David Svoboda. Tehdy sice bez filmového námětu, ale netřeba dodávat, že všichni jmenovaní se před kamerou cítí jako doma. Následoval kalendář na rok 2014 s Jitkou Čvančarovou a Martinem Dejdarem, jehož fotografie byly inspirované známými scénami z amerických filmů jako Mission: Impossible nebo Mr. & Mrs. Smith. O rok později se Lukáš Vaculík a Andrea Kerestešová situovali do role slavného agenta 007 Jamese Bonda a jeho »bondgirl«, no a pro příští rok najdete v kalendáři značky Le & Co Mirka Šimůnka a Sabinu Laurinovou, kteří navazují na slavnou sérii o boxeru Rockym.

Všechny osobnosti si pochvalovaly nejen originální focení, ale především to, že se v jeho průběhu mohli posilnit šunkou Le & Co. »Šunka je u nás oblíbená součást jídelníčku. Občas se sice vyskytnou různé kampaně proti uzeninám, ale já na ně nedám dopustit. Vybírám si Šunku nejvyšší jakosti a dětem kupuji Šunku pro děti, která obsahuje málo soli,« prozradila půvabná moderátorka a bývalá televizní rosnička Romana Jákl Vítová.

Mezi oblíbené výrobky dalších »modelů« patří mj. Šunka Zvonařka, Venkovská šunka nejvyšší jakosti, Selská šunka nejvyšší jakosti, Dušená šunka nejvyšší jakosti či Česká šunka Le & Co. »Co se týče masa, snažím se vybírat si skutečně kvalitní produkty. Spousta uzenin dneska například obsahuje jen minimální množství masa. Le & Co je světlá výjimka, byla to moje oblíbená značka ještě dřív, než si ze mě udělali bondgirl...« prozradila s úsměvem na rtech Andrea Kerestešová.

Také Miroslav Šimůnek potvrdil, že si v jídle potrpí na kvalitu. »Při dnešních možnostem výběru uzenin má tuto možnost každý. A já teď už nejen podle chuti - při focení kalendáře společnosti LECO jsme měli možnost vidět na vlastní oči nejenom zázemí této velké, úspěšné a ryze české uzenářské firmy, ale byli jsme i účastníky jejího provozu. Vyzkoušeli jsme si bezpečnostní hygienické předpisy, viděli výrobnu od A do Z. A hádejte, do regálů jaké firmy teď rád s jistotou sáhnu pro uzenářské výrobky... Královská mozaika, Šunka Bohemia nebo Pečená šunka nejvyšší jakosti prostě nemají konkurenci.«

Jak může udělat šunka dobrý skutek?
Vyrobit kalendář není pro firmu nijak mimořádné, ale myslet při tom i na potřebné, to je chvályhodné. »Zároveň s nápadem mít vlastní kalendář jsme se rozhodli věnovat 100 000 Kč pro děti, které pomoc z důvodu zdravotního handicapu potřebují. Sdružení Dobrý skutek jsme vybrali, protože za peníze, které věnujeme, koupí konkrétní věc, konkrétní osobě a celý dar je tak krásně průhledný,« řekl Jiří Lenc, spolumajitel společnosti Le & Co. »Myslím, že co jsme si předsevzali, jsme i splnili. Pohled do očí vybraným dětem nám potvrzuje, že takto budeme pokračovat i nadále,« dodal.

Foto: www.le-co.cz
Obrázky ke článku
Kalendáře se sexy ženami a filmovými postavamiKalendáře se sexy ženami a filmovými postavamiKalendáře se sexy ženami a filmovými postavami
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid