AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Kapela The Snuff: pokuta za močení! - Novinky ve světě erotiky

Kapela The Snuff: pokuta za močení!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kapela The Snuff: pokuta za močení!
Kapela The Snuff: pokuta za močení!
16.01. 2015
Stále úspěšnější pražská kapela The Snuff nedávno absolvovala sérii společných koncertů po Evropě se světoznámou americkou skupinou Ill Niňo. Kromě toho, že mladí Pražané dostali v Amsterdamu pokutu za »neodkladné« močení na parkovišti, šňůra se obešla bez skandálů.

»Kdo by očekával zákulisní radovánky a drogové mejdany, byl by zklamán. Šňůra vypadala skoro jako škola v přírodě s daným časovým harmonogramem, který bylo nutné dodržovat. Přejezdy po koncertě začínaly kolem čtvrté hodiny ranní a v poledne nás vždy vypoklonkovali z auta v jiném městě, častokrát i státě. Následovalo vykládání aparatury do klubu, stavění pódia, zvukovky kapel, večeře a samotné hraní. A tak pořád dokola. Domů jsme se vrátili nadšení, ale zároveň pořádně zničení,« hájí pověst The Snuff baskytarista Ijen Ayen.

Těsně před začátkem turné s Ill Niňo si The Snuff zahráli ve vyprodané pražské Lucerně se skupinou Škwor. A krátce po návratu z Evropy vyrukovali s novým, tentokrát až romantickým videoklipem k písni Crumble!. »Je to jedna z něžnějších písní z našeho druhého alba Lotus. Text je o tom, jak je těžké najít životní rovnováhu. Věčně něčeho nelitovat, nevzpomínat na staré dobré časy a nezhroutit se po prvním nátlaku. Klip jsme natáčeli například na Petříně, odkud je krásný výhled na Prahu,« prozradil zpěvák Marek Kučera s tím, že dílko najdete na internetovém serveru YouTube.com.

No a pokud si chcete skupinu The Snuff poslechnout živě, můžete navštívit některý z nejbližších koncertů, které se uskuteční v rámci aktuálního Fakker Tour. Společně s kapelou Koblížci se The Snuff představí ještě v Ostravě (22. 1.), Frýdku-Místku (23. 1.), Karviné (24. 1.), pražském klubu Vagon (30. 1.), Jihlavě (7. 2.), Boskovicích (20. 2.), Uherském Hradišti (21. 2.), Hranicích na Moravě (27. 2.) a Vsetíně (28. 2.).

Foto: www.thesnuff.eu a Vladimír Zemek
Obrázky ke článku
Kapela The Snuff: pokuta za močení!Kapela The Snuff: pokuta za močení!Kapela The Snuff: pokuta za močení!Kapela The Snuff: pokuta za močení!
dost dobrá kapela
   ...byla jsem na jejich koncertě a musím říct, že super!!! :)Celkem příspěvků: 1, poslední: 19.01.2015 00:31
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid