AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Karel Gott křtil se sexy kráskami - Novinky ve světě erotiky

Karel Gott křtil se sexy kráskamizpět

tisk TISK     email POSLAT
Karel Gott křtil se sexy kráskami
Karel Gott křtil se sexy kráskami
26.03. 2014
V úterý 25. března se v Cloud 9 sky bar & lounge sešli přátelé a tvůrci České Miss, aby si připomněli uplynulých deset ročníků a pokřtili fotografickou publikaci 10 LET ČESKÉ MISS. Knihu plnou krásných dívek i vzpomínek nepokřtil společně s ředitelkou soutěže Michaelou Maláčovou nikdo jiný než Karel Gott .

Volba kmotra knihy nebyla vůbec náhodná. Karel Gott, největší hvězda naší hudební scény, nebude ani v roce, kdy Česká Miss slaví desáté narozeniny, chybět v přímém přenosu velkého finále 29. března. Diváci v Hudebním divadle Karlín i u obrazovek televize Prima se mají skutečné na co těšit. Karel Gott večer oslavy krásy zahájí a společnost mu v jeho hudebním čísle budou dělat nejen nejkrásnější dívky České republiky.

»Kdyby mi někdo řekl před deseti lety, že dnes budeme s Karlem Gottem křtít knížku fotografií, mapující historii České Miss, asi bych se hodně smála. Ale ta chvíle je tady a je neuvěřitelné podívat se zpět, zalistovat si deseti ročníky, připomenout si příběhy dívek, všechny osobnosti, které s Českou Miss spolupracovaly, co nám všem vlastně soutěž dala, co jsme za ta léta prožili. Do finále zbývá jen pár dní, takže na místě není nostalgie, ale čas slavit a především zvolit desátou Českou Miss. Věřím, že to bude výjimečný večer, bude se na co dívat a diváci oslaví narozeniny s námi,« těší se na sobotní finále Michaela Maláčová.

Deset let soutěže krásy oslaví v přímém přenosu také česká hudební královna Lucie Bílá, talentovaná a krásná Celeste Buckingham, Václav Noid Bárta a chybět nemůže ani jedna z nejúspěšnějších českých kapel – Chinaski. Moderátorem a scénáristou večera je excelentní Libor Bouček.

Foto: herminapress.cz/Česká Miss
Obrázky ke článku
Karel Gott křtil se sexy kráskamiKarel Gott křtil se sexy kráskamiKarel Gott křtil se sexy kráskamiKarel Gott křtil se sexy kráskamiKarel Gott křtil se sexy kráskamiKarel Gott křtil se sexy kráskami
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid