AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
queens_150_150

Karel Gott se stal hokejistou! - Novinky ve světě erotiky

Karel Gott se stal hokejistou!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Karel Gott se stal hokejistou!
Karel Gott se stal hokejistou!
10.12. 2012
Blíží se konec roku a s ním i období, kdy vznikají nové kalendáře. Nejednomu z nich propůjčují své jméno i některé známé osobnosti, mezi nimiž je i náš několikanásobný zlatý slavík. Karel Gott se proto postavil vedle Martina Straky a na chvilku si vyměnili role - Karel Gott oblékl výstroj a Martin Straka vzal do rukou mikrofon.

Na konci roku vzniká spousta kalendářů právě k podpoře dobré věci a výtěžek z něj je určen těm, kteří peníze potřebují. Stejně tak je to s kalendářem Hoši děkujem(e), který se připravuje za účasti velikánů českého hokeje, mezi které bezesporu patří Jaromír Jágr a další profesionální hokejisté jako Jaroslav Balaštík, Petr Nedvěd, Ondřej Pavelec, Tomáš Plekanec, Martin Ručinský, Dušan Salfický, Martin Straka a Viktor Ujčík, v obležení krásných žen.

Autorem většiny fotografií je fotograf Jiří Pitrof, z jehož snímků se nakonec vyberou ty nejpovedenější a stanou se součástí nového kalendáře. Fotografie vznikají na několika stadionech po celé České republice, tedy v prostředí, v němž se hokejisté cítí jako doma.


Své jméno se rozhodl spojit s tímto projektem i Karel Gott, který je bezesporu nejdůležitější osobností českého showbusinessu již několik desítek let. Stoupající věk mu přitom na jeho vážnosti a velikosti vůbec neubírá, ba naopak. Karel Gott umí svého jména využít ve prospěch nejedné charity a bez nároku na honorář propůjčuje své jméno na dobré věci. Aby zapadl mezi hokejisty, oblékl si
dres a vzal do rukou hokejku.

»Jedná se o benefiční kalendář, a já, jakožto fanoušek českého hokeje, jsem byl osloven, abych se k této benefici připojil. Mohu tím někomu pomoci, tak proč bych to neudělal. Budeme s Martinem Strakou na titulní straně kalendáře, a protože všichni vědí, že jsem se narodil v Plzni, mám na sobě plzeňský dres. To pro mě hodně znamená,« říká s úsměvem Karel Gott.

Připravovaná dražba a prodej kalendáře by podle organizátora tohoto projektu, pana Libora Krasanovského, měly vynést až několik set tisíc korun.
Diskuze k článku  Karel Gott se stal hokejistou!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid