AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
followme150x150

Každá žena může být krásná! - Novinky ve světě erotiky

Každá žena může být krásná!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Každá žena může být krásná!
Každá žena může být krásná!
29.10. 2013
Každá žena může být krásná. Jak na to ví ale nejlépe špičkoví vizážisté, kteří se ve svém umění zdokonalování ženské krásy utkali ve finálovém kole soutěže make-up artistů »Douglas make-up star«. V Obchodním Centru Chodov se nedaleko parfumerie Douglas se proti sobě utkalo 6 profesionálních vizážistů, z nichž každý se snažil vybojovat titul »nejlepší vizážista Douglasu« právě pro sebe.

Svůj um poté předvedli vizážisté i na přítomných VIP osobnostech, které si nechtěly nechat ujít příležitost nechat se hýčkat luxusní kosmetikou Dior. Po finálovém kole tedy usedly do křesel a nechaly šikovné ručky předních make-up artistů, aby i jim vytvořili na tvářích nezapomenutelný, dokonalý a svěží vzhled.

Do rukou profesionálů se svěřila i Monika Marešová s Denisou Domanskou. Obě mají kvalitní dlouhé vlasy, obě mají podobnou barvu pleti. Jejich finální líčení však stejné nebylo. »Jsem zvyklá spíš na méně výraznou rtěnku, která rty vyplní a dodá jim vlhký dojem a celkově na přirozenější styl líčení,« prozradila Monika. To Denisa Domanská má opačný názor: »Často chodím na módní přehlídky a tam mě vždy nalíčí extravagantně. Proto jsem na výraznější barvy zvyklá a nedělají mi problém,« řekla s dokonalým úsměvem Denisa.

Marii Doležalovou známe z televize spíš minimálně nalíčenou. Právě její proměna byla asi tím největším překvapením. »Na líčení jsem se opravdu těšila, protože naprosto zbožňuju Natalii Portman, která je světovou ambasadorkou, a doufala jsem, že se aspoň na minutku budu cítit jako ona. Normálně se nelíčím, abych si odpočinula od líčení, které na sobě mám v divadle a na place pořád, ale takhle se cítím opravdu skvěle,« přiznala uchvácená Maruška.
Obrázky ke článku
Každá žena může být krásná!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid