AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Každý třetí student se nebrání sexu za peníze - Novinky ve světě erotiky

Každý třetí student se nebrání sexu za penízezpět

tisk TISK     email POSLAT
Každý třetí student se nebrání sexu za peníze
Každý třetí student se nebrání sexu za peníze
27.05. 2011
Tohle je sakra zajímavá statistika! Každý třetí vysokoškolský student či studentka v německém hlavním městě Berlíně nevylučuje poskytování sexuálních služeb.

Je to pro ně způsob, jak financovat svá studia. Vyplývá to z průzkumu, který zveřejnilo berlínské studijní středisko. Berlín, kde prostituce není nelegální, tímto faktem překonal další metropole. V Paříži stejný postoj vyjádřilo 29,2 % dotázaných a v Kyjevě 18,5 %.

Studie dále ukázala, že čtyři procenta z 3200 dotázaných berlínských studentů již určitou formu sexuálních služeb poskytovala. Zajímavé je, že mezi nimi byli rovnoměrně zastoupeni muži i ženy...
Obrázky ke článku
Každý třetí student se nebrání sexu za penízeKaždý třetí student se nebrání sexu za penízeKaždý třetí student se nebrání sexu za penízeKaždý třetí student se nebrání sexu za penízeKaždý třetí student se nebrání sexu za penízeKaždý třetí student se nebrání sexu za peníze
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid