AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Kdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovat - Novinky ve světě erotiky

Kdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatzpět

tisk TISK     email POSLAT
Kdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovat
Kdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovat
06.12. 2013
Aby se Halina Pawlowská naučila žít s tím, že její manžel už nežije, rozhodla se za krátkou dobu napsat knihu o dlouhé a krásné lásce, ve které popisuje všechny hezké a podezřelé okamžiky, které se svým mužem za 37 let společného života prožila. Knihu s názvem Pravda o mém muži autorce pokřtili Jan Skopeček a Simona Krainová. Její pozvání však přijalo ohromné množství jejích přátel - významných osobností české kultury.

Haliny Pawlowské se vždycky všechny její divačky a čtenářky ptaly, jak vlastně vypadá její manžel, jestli opravdu existuje, jaký má recept na dokonalé manželství. Halina svého muže celý život před médii tajila, a když po krátké a dramatické nemoci zemřel, rozhodla se, že o něm napíše milostný román, aby na všechny tyto otázky odpověděla, ale především proto, aby si navždy uchovala hezké vzpomínky na společný život s ním. I přes velký zármutek napsala román lehkou rukou a zábavně. »Knížka Pravda o mém muži není deník ani kronika, je to román, kde pocity jsou opravdové, ale realita je změněná mou fantazií,« přiblížila knihu autorka. Halina oživila svou hrdinku z filmu Díky za každé nové ráno, která tentokrát svou pozornost nevěnuje svému otci, ale svému muži.

Román měl velkolepý křest, který oslavili všichni Halinini blízcí, kteří jsou schopni dlouze a vášnivě milovat. Proto pozvala všechny své přátele a kamarády, kteří žijí v dlouholetých svazcích a skoro všichni její pozvání přijali. Málokdy se na jednom večírku vidí tolik známých osobností, ale jelikož se Halina pohybuje mezi umělci už skoro čtyřicet let, s lidmi mimo branži se téměř nestýká. A jak je známo, umělci jsou citliví lidé a rádi povzbuzují někoho, kdo to právě potřebuje.

A tak se na křtu románu Pravda o mém muži sešli pánové jako Jaromír Skopeček, který je se svou partnerkou již více než šedesát let. Společně se Simonou Krainovou a Janem Rosákem Halině knihu pokřtili. Simona Krainová sice za svého manžela není vdaná tak dlouho jako třeba manželé Špačkovi nebo Heidi Janků, ale Halině pokřtila knížku proto, že je to jakousi tradicí a Halina tvrdí, že má do dlouhodobého vztahu pěkně našlápnuto. »Všude je tady taková kumulace VIP osobností, že kdyby tu vybuchla bomba, tak je celý český showbusiness v pr***,« konstatovala na křtu Simona Krainová.

Foto: Albatros Media a.s.
Obrázky ke článku
Kdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatKdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatKdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatKdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatKdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovatKdo chce dlouho milovat, musí lásku pilovat
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid