AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp! - Novinky ve světě erotiky

Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!
Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!
30.11. 2009

Nejvíce sexy mužem světa není nikdo jiný než Johnny Depp. Šestačtyřicetiletý představitel Střihorukého Edwarda nebo hvězda Pirátů z Karibiku či westernu Tenkrát v Mexiku to natřela všem konkurentům.

Ptáte se kde? V hlasování prestižního časopisu People, který nejvíce sexy lidi modré planety vyhlašuje každoročně. Depp se přitom už jednou z triumfu radoval, a to v roce 2003. Druhým vítězstvím se tak dotáhl na skutečné idoly všech idolů Brada Pitta a George Clooneyho, kteří se rovněž stali nejpřitažlivějšími muži roku dvakrát. Depp letos porazil i obhájce trofeje - australského herce Hugha Jackmana - který byl favoritem na hlavní cenu i tentokrát.

Obrázky ke článku
Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!Kdo je nejvíc sexy? Přece Johnny Depp!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid