AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc! - Novinky ve světě erotiky

Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!
Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!
04.09. 2014
Není to tak dávno, co se říkalo jedněm cigaretám »Ameriky«. Všichni se totiž shodli, že co bylo ze západu, tedy z Ameriky, bylo dobré, lepší, kvalitnější. V dnešním světě se řeší spíš otázka stylu, ale stále převládá názor, že čím víc na západ, tím lepší. Proto mohou být Češi rádi, že se u nás konečně objevil první Concept Store KitchenAid, jehož domácí spotřebiče se objevují v každém americkém filmu. Jako první je vyzkoušely naše VIP osobnosti.

»V téhle prodejně se cítím jako doma. Protože stejně jako tady, tak i v mé kuchyni je veškeré vybavení od firmy Potten & Pannen Staněk. Má perfektní nadčasový design a je tak kvalitní, že vydrží déle, než já. Jediná vada je, že už si nikdy nekoupíte nové, protože tohle prostě přetrvá věčně,« sdělila své pocity na otevření nové prodejny KitchenAid Veronika Freimanová, kterou pojí s Pavlem Staňkem, prezidentem Potten & Pannen Staněk, již více jak dvacetileté přátelství.

Kvalitu těchto výrobků si uvědomuje i Hana Zagorová, která neváhala na otevření obchodu přijít i se Štefanem Margitou: »S manželem se rádi obklopujeme krásnými, ale hlavně kvalitními věcmi. Proto u nás kuchyňské spotřebiče KitchenAid mají dveře otevřené. Přesně plní funkci, kterou od přístrojů tohoto typu vyžadujeme a navíc jsou designově naprosto originální a skvostné,« nechala se slyšet.

Hvězda openingu a velká kamarádka majitelů Simona Krainová nám také řekla pár slov: »Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla :). Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul :) a moc si ji pochvaluje. l v Potten & Pannen Staněk nakupuji ráda, kluci mají řadu vychytávek a mají moc hezké věci!«

Dříve se říkávalo »co Čech, to muzikant«, dnes se to v kulinářském boomu, kdy čím dál tím více lidí chce umět připravovat nejrůznější speciality, mění na »co Čech, to kuchař«. Někteří jsou dokonce oboje – jako například Hana Zagorová a Štefan Margita, kteří si společně s ostatními VIP – Lindou Bartošovou, Mahulenou Bočanovou, Veronikou Freimanovou, Marcelou Holanovou, Simonou Krainovou, Osmany Laffitou, Renatou Langmannovou, Sabinou Laurinovou, Jiřím Mádlem, Evou Pilarovou, Zdeňkem Pohlreichem, Janisem Sidovským, Emmou Smetanou, Bárou Špotákovou, Petrem Vítkem a Yemim A.D., přišli vyzkoušet přístroje KitchenAid.

Každý si mohl vybrat přístroj a práci s ním si vyzkoušet. Prodejna se v mžiku proměnila v kuchyni, ve které šlehaly, míchaly, mixovaly, rozmělňovaly a drtily připravené potraviny a zpracovávaly různá těsta právě naše VIP. Zdeněk Pohlreich mezi nimi chodil se vztyčenou hlavou, nakukoval jim pod ruce a rozdával rady, jak pracovat lépe. Tak, jak je mu to vlastní. A co si o této značce myslí? »KitchenAid znám už docela dlouho. Když si něco kupuju do své kuchyně, vybírám především podle kvality a spolehlivosti přístroje. To, že je to hezký, je jen bonus navíc,« hodnotil spotřebiče jeden z našich nejznámějších kuchařů.

Jeho rady si vzal k srdci Jiří Mádl a sice velice opatrně nakrájel čerstvě upečený moučník. Se svou přítelkyní Evou Josefíkovou potřebují vybavit kuchyni, a tak přišel obhlédnout trh. A to by nebyl Jirka, aby nevtipkoval: »Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny.«

Vyzkoušet spotřebiče přišla také Mahulena Bočanová: »S Marínkou často pečeme koláče, buchty nebo bábovky. Marínka mi pomáhá, ale pro jistotu ji kontroluji, aby si neublížila. Tohle je super, stačí zmáčknout tlačítko a jede to samo. To bych se o Marínku nebála a klidně bych jí nechala větší prostor,« pochvalovala si bezpečnost práce se spotřebiči Mahulena Bočanová.

Spousta lidí si své jídlo fotí, umisťuje na sociální sítě a chlubí se svými výtvory. K dokonalému výtvoru je ale potřeba mít kvalitní přístroje. »Spotřebiče KitchenAid, jejichž kompletní kolekci naleznete v našem prvním Evropském Concept Storu, jsou funkční a bytelné, ale rovněž jsou skvělým doplňkem, jehož nadčasový design se nezměnil od začátku století,« chválil spotřebiče Pavel Staněk, prezident Potten & Pannen Staněk.

Foto: Potten & Pannen
www.pottenpannen.cz
Obrázky ke článku
Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!Kdo z našich VIP šlehal? Je jich víc!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid