AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Když si kapela užije se skalní fanynkou... - Novinky ve světě erotiky

Když si kapela užije se skalní fanynkou...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Když si kapela užije se skalní fanynkou...
Když si kapela užije se skalní fanynkou...
10.09. 2014
»Nosnou linií našeho alba jsou tři texty, které na sebe navazují. Vyprávějí příběh dívky, jež byla unesena na diskotéce v zahraničí,« tvrdí členové mladé progresivní skupiny The Snuff, která vydává u společnosti Warner Music své druhé album Lotus. To osciluje mezi několika žánry a reprezentuje tvrdší hudbu nové generace. Sami sebe kluci řadí do kategorie modern-rock. Cédéčko je plné vzteku, vzdoru, naivity, zrady, nešťastné lásky a nespokojenosti se společností i se sebou samým.

Ještě více však překvapil baskytarista Ijen Ayen, když měl odpovědět na otázku, kdo z kapely je největší živel. »Těžko říct, bereme kapelu dost profesionálně a nikdo nedělá nějaké vylomeniny. Samozřejmě si užíváme party, například house-party je naše specialitka (smích), ale navenek se to nijak neprojeví. Jednou se části kapely povedlo užít si s groupie (pozn. red – skalní fanynkou, která udělá pro svoje idoly vše) tak, jak to známe z filmů 80. let, a upřímně – po tomhle se mi docela stýská...«

Foto: thesnuff.eu
Obrázky ke článku
Když si kapela užije se skalní fanynkou...Když si kapela užije se skalní fanynkou...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid