AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
catering_150_150

Keira Knightley: Moje tělo je úžasné! - Novinky ve světě erotiky

Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!
Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!
20.08. 2015
Populární herečka Keira Knightley platí za nejdu z nejkrásnějších žen světa. Má nádherný úsměv, dokonalé vlasy. Jen pro mnohé je moc hubená. Sama však říká, že dnes už má své tělo ráda.

»Občas máte taková období, že se podíváte do zrcadla a říkáte si: Kdybych jen měla jiné nohy nebo ruce nebo cokoliv jiného. Když si projdete těhotenstvím, porodem a pak kojením dítěte, říkáte si: Páni, moje tělo je naprosto úžasné, a už se mi bude líbit napořád, protože stvořilo tohle a to je zatraceně mimořádné,« řekla magazínu Elle Keira Knightley, která letos v květnu porodila dceru Edie. Mateřství si tak užívá vskutku se vším všudy...
Obrázky ke článku
Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!Keira Knightley: Moje tělo je úžasné!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid