AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání! - Novinky ve světě erotiky

Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!
Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!
14.01. 2011
To je změna! Dcera metalového zpěváka Ozzyho Osbournea (62) Kelly (26) bývala často terčem bulvárních vtípků, protože patřila mezi výstavní cvalíky.

Nyní už se jí nikdo nesměje. Shodila 23 kilo tím, že radikálně překopala svůj jídelníček. Místo chipsů, sušenek a coca-coly začala jíst zeleninu, ovoce, bílé maso a pít vodu. Do toho všeho se vrhla na tanec – a pohyb v kombinaci se stravou udělaly zázraky. Kelly tak mohla v klidu zapuzovat v bikinách pro časopis Shape. Jak jí to sluší, můžete posoudit sami. Možná je to lepší než jakékoli porno zdarma...
Obrázky ke článku
Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!Kelly Osbourne se změnila. A v bikinách je k sežrání!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid