AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Kepková a Hejda - romantika roku - Novinky ve světě erotiky

Kepková a Hejda - romantika rokuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Kepková a Hejda - romantika roku
Kepková a Hejda - romantika roku
28.06. 2013
Pokud dva lidi spojují nejen společné zájmy, ale i společná práce, může z toho být dokonalá láska. O tom by mohli vyprávět Moderátorka Zorka Kepková a její kolega moderátor Míra Hejda. Od minulé soboty jsou totiž šťastnými novomanžely! Svatbu konanou romanticky v zámecké zahradě se jim navíc podařilo do poslední chvíle utajit.

Velmi klidný a romantický obřad bez zbytečného poplachu médií začal ve 14 hodin v zahradě zámku Blatná a bylo na něm cca 100 hostů pouze z řad nejbližších přátel a rodiny. Míra přišel v doprovodu maminky k oltáři po červeném koberci za doprovodu dojemné písně, zatímco Zorka přijížděla v kočáru. Což bylo překvapení pro většinu přátel. Ani rodina o kočáru nevěděla. Po té za doprovodu ohnivých fontán došla Zorka až k oltáři. »Pro naše nejbližší bylo velké překvapení, když jsem na Zorku čekal u oltáře a ona nečekaně přijížděla v kočáru z druhé strany parku… bylo to nepopsatelný,« rozplýval se ženich. »Svatbu jsme si strašně užili. Bylo to vyplnění našeho snu absolutně do detailu. Hodně jsme to plánovali a náš plán vyšel dokonale. Ale přiznávám, že nám v produkci hodně pomohl náš kamarád Tomáš Sladký. S přípravami bylo tolik práce, že jsme rádi, že to všechno klaplo.« dodal Hejda.

Ze svatebního dne byla nadšená i Zora Kepková, nyní již Hejdová. »Byla to svatba snů, přesně taková o jaké jsem kdy snila. Obřad proběhl pouze s rodinou a nejbližšími přáteli. Šli jsme spát až po 5. ráno. Mejdan to byl opravdu neskutečný!« řekla Zora.

Obřad tak byl pro Zoru dokonalým zakončením ještě dokonalejšého zasnoubení. Míra Hejda ji totiž požádal o ruku v přímém přenosu Snídaně s Novou, který Zorka Kepková moderovala. A ta, i když z něj byla v šoku a tento krok od svého přítele vůbec nečekala, samozřejmě řekla ano.
Diskuze k článku  Kepková a Hejda - romantika roku
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid