AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Kirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupná - Novinky ve světě erotiky

Kirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnázpět

tisk TISK     email POSLAT
Kirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupná
Kirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupná
23.09. 2015
Hvězda Twilight ságy Kirsten Stewart se sice celou sérii mračí nebo tváří jako u mučení, k novinářům je skoupá, přesto sama sebe označuje za příjemnou a pohodovou bytost.

»Když slyším, že lidé jsou zastrašení nebo si myslí, že jsem nepřístupná nebo tak něco – to vážně nenávidím,« postěžovala si herečka časopisu Vanity Fair. Hvězda Twilight ságy prý ráda komunikuje s novináři, jen jí nebaví odpovídat na hloupé otázky, a pak se uzavírá do sebe. »Je třeba vymýšlet lepší otázky. Chyba je v novinářích. Než aby ji přiznali, raději si vymýšlejí,« dodala představitelka populární Belly.

Teď je otázkou, jaké otázky by si představovala...
Obrázky ke článku
Kirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnáKirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnáKirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnáKirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnáKirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupnáKirsten Stewart s Twilight ságy prý není nepřístupná
hledám holku sex nebo povidani
   Ahoj rád se vzrusuji po dopisovani pokud se nejaka hezka holka najde na psani az nevaha a napise.Celkem příspěvků: 1, poslední: 27.09.2015 13:08
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid